Evet arkadaşlar forumda çok sık sorulanlan sorulardan birisi ve son noktayı koyuyuyorum şimdi bunun anlatımını yapalım.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

Sorunu olan yazabilir elimden geldiğince yardım etmeye çalışıcam..

SAYGILARIMLA!
BlacKK

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ellerine sağlıkta
bunu CS3 te nasıl yapacaz?
ve bunu sonra CS3te nasıl acacaz??

Bak işte oralraada ara bulursun muhakkak neyse sabit olabilirmi emeklerimiz boşa gitmesin. Razz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sabit olabilir canımcım tabiki ne demek detective

lakin şu görselleri daha bir güzelleştirirmisin hem ps el alışkanlığın artar, www.extraloob.com sol üst köşeden sağ alt köşeye kadar inecek ve exl veya şeytanlı logomuz sağ alt köşede duracak öyle yapıver bir de yazılara oklar falan çıkartmışsın onun yerine karikatürlerde ki gibi bir baloncuk yap onun içerisinde olsun yazılar çok askıda kalmış font olarak verdana kullan Wink

extraloob demiş ki:
sabit olabilir canımcım tabiki ne demek detective

lakin şu görselleri daha bir güzelleştirirmisin hem ps el alışkanlığın artar, http://www.extraloob.com sol üst köşeden sağ alt köşeye kadar inecek ve exl veya şeytanlı logomuz sağ alt köşede duracak öyle yapıver bir de yazılara oklar falan çıkartmışsın onun yerine karikatürlerde ki gibi bir baloncuk yap onun içerisinde olsun yazılar çok askıda kalmış font olarak verdana kullan Wink
Tamam abi yanlız elimde şu an bunlar kayıtlı normal hali yok istersen yeni bir tane daha yapıp Şeytanlı logoyu ekliyebilirim.Bu konuyu düzenlerim.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
görselleri yeniden yap güzelce yerleştir logoyu yazıyı benim yaptıklarımdan feyz al kahvekeyfi

Nasıl yapamıyor daha şimdi indirdim yeni brush ve bu yöntemle kayıt ettim Şuan kullanıyorum Rolling Eyes

Yukarı Alt