|||Photoshop Sorun Hattı|||

..Bugünlerde çok Ps hakkında sorun topicleri açılmaya başlandı kirlilik olmaması için sorunlarınızı,yapamadıklarınızı,öğrenmek istediklerinizi yazın bizde çözüm getirelim..

Metover

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Çok güzel düşünmüşsün hacım çok fazla konu açılıyor Emeğine sağlık.

Teşekkürler,artık sorun topicleri açılınca direk buraya yönlendirilecek.

En çok sorulan 10 tane sorunuda konuya ekleyelim süper olur.
1).gif olarak kaydetme olabilir geçenlerde biri sormuştu yine

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Apollon demiş ki:
En çok sorulan 10 tane sorunuda konuya ekleyelim süper olur.
1).gif olarak kaydetme olabilir geçenlerde biri sormuştu yine

güzel öneri o vakit sana bir görev vereyim bölümü incelermisin canım en çok sorulan 10 soru ve cevaplarını bul topice ekleyelim takılırsan yardım alabilirsin hepimizden :muck:

PS : linki bekliyorum.

BarbaroS demiş ki:
Benim sorunumda şu :D arka plan yapıyorum resmi ekleyince resim açılıyor sadece arka plan kayboluyor bunu nasıl halledebilirm yardım :D
Sorunu tam olarak anlıyamasamda sanırım çözüm bu açtığın resimi Overlay yada Opacity biraz düşürmeyi dene :coffee:

BarbaroS demiş ki:
Benim sorunumda şu :D arka plan yapıyorum resmi ekleyince resim açılıyor sadece arka plan kayboluyor bunu nasıl halledebilirm yardım :D
Resim çok büyüktür ama atarken ufak gözüküyordur atıncada büyük olduğundan arkaplan arkada kalıyordur resmi küçült öyle at.

benimde bir sorum var ben image readyden bir resmin arkaplanını silip marque tool ile seçiyorum sonra o ok işaretiyle basılı tutup ps ye atıyorum attığımda arkaplan beyaz oluyor tekrar silmem gerekiyor buda zorlaştırıyor :(

Normal yazı yazmak için photoshop araç çubuğundaki "T" ikonuna tıklayın. Sona en üstteki bar'da yazı türlerinin isimleri verilir, ordan isediğin yazı tipini çektikten sonra yazmaya başlayın.

Yukarı Alt