- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Programın Genel Özellikleri

1-Görüntüleme : Belirttiğiniz klasördeki fotoğraflarınızı geçişli olarak görüntüleme

2-Düzenleyici : Boyut, aydınlık, renk kontrolü, beyaz dengesi, arka plan düzenleme, çerçeveleme, balon içine konuşma yazısı yerleştirme, mozaikleme, metin ekleme, resim üzerine çizim ekleme, resmi belirlenen boyutlarda kesme, filtreleme, kırmızı göz giderme, çiçek deseni oluşturma

3-Grup olarak düzenleme : Birden fazla resmi toplu olarak düzenleme

4- Sayfa : Birden fazla resmi tek sayfaya küçülterek sığdırma

Ve Daha Nicesi
Birkaç Örnek ve içerik
- Resim Silinmiş.
Bu da Ben
- Resim Silinmiş.

Download
[url=http://rapidshare.com/files/415653224/PhotoScapeSetup_V3.5.rar]http://rapidshare.com/files/415653224/PhotoScapeSetup_V3.5.rar[/url]

NOT Tamamen Kendi Uploadımdır Alıntı Değildir

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hayır etmedim.

Oraya "NOT Tamamen Kendi Uploadımdır Alıntı Değildir" yazması çok garibime gitti.

Takımı
Galatasaray
Buura demiş ki:
Hayır etmedim.

Oraya "NOT Tamamen Kendi Uploadımdır Alıntı Değildir" yazması çok garibime gitti.
Ee? kendi uploadlamış işte.
Orjinal linki varken uploadlaması saçma gerçekten ama uploadlamış ve paylaşmış , diyecek bir şey yok.

SarkoLata demiş ki:
Buura demiş ki:
Hayır etmedim.

Ee? kendi uploadlamış işte.
Orjinal linki varken uploadlaması saçma gerçekten ama uploadlamış ve paylaşmış , diyecek bir şey yok.
hacım niye böyle birşey yaptım orjinal linkini bulamadım tamindirden indirip rapidde upload ettim çünkü alıntı olmasın diye ha isterseniz virüstotal sonuçlarını da koyabilirim Herkese kolay gelsin

Buura demiş ki:
sana da bir çift lafım var eğer ben başkalarının pclerine sızmak istesem ki öyle birşey asla olamaz o kadar uğraşmam :wink1: Teşekkür edip indirmeniz ya da indirmeyip sağol demeniz yeterli :thumbsup:

Yukarı Alt