joysro

zeneth

OYUNUMUZ 2 Ayı Doldurdu Günü Geçti. Aşağıda Bazı Oyunumuza Özel Eventleri Bulabileceksiniz Ayrıca Cumartesi 14 Mart 2v2 PVP Eventimiz Mouse Ödüllü Yapıldı. 1v1 Unique Event Yapıldı ve Ödülleri yollandı.. Facebook Sayfamızdan her türlü Desteği Alabilirsiniz. Güncel Limitlerimiz IP PC 6'dır ve Droplar Başa Göre Daha Kolaydır. Gold Kasabilmeniz Mümkün Hale Getirilmiştir Botlayarak. 6 Karakter açtığınızda günde 2b'ye yakın gold kasabilecek, Arena coin moblardan Düşürebilecek Immortal,Global,Attack Pet gibi itemlere sahip olabileceksiniz. Discord Sayfamızdan Güncel her limiti ve Özelliği Öğrenebilirsiniz. Bizden Sonra açılan Oyunların bile kapandığı Silkroad Community'sinde Yüzü ile yayınlarında oyuncularını eğlendiren bendenizin AÇIK ŞEFFAF ve SINIRSIZ EĞLENCE İçeren Bu Projesine Sizlerde Bekliyorum.
Not: Aşağıdaki Yorumlarda Virus var yazan kimselerin karalama yaptıklarını Yazmama sanırım gerek yoktur.
Eşsiz Eventlerimize Katılıp Sınırsız eğlenceyi Yakalayabilirsiniz! Başlangıç itemlerinizle asla geri kalmazsınız!
Silkroad Tarihinde İlk 8v8 PvP Event, Yeni Başlangıç İtemleri ve Jupiter FGW + Yardım Kampanyamızın Videosu (YENİ)

]

Not: Oyunumuz 1. Ayını Doldurmuştur, Güncel Limitler Pc Limit 6 IP Limit 6'dır. Drop ve Gold Rate Artmıştır. Hepinizi Bekliyorum.
Merhaba ben Cengizhan Çelik 28 yaşındayım 2 kez böbrek nakli olmuş bir vatandaşım bunu yazmamın nedeni aşağılarda yazan engellilere yaptığım yardımdır,
?1.26.2019 tarihinden bu güne dek silkroad serverları oynuyor, serverları tanıtıyorum, yayıncılık benim tek işim.
Silkroad serverları tanıtarak kazandığım hayatıma artık yayıncılığın dışında server oluşturucu olarak'ta devam etme kararı aldım.
Çok uzun süredir silkroad oynasamda (Sadece 3 server var iken başladım,troy serverinde oynadım devamlı) 1 senedir private silkroad piyasasının içerisindeyim ve gerçekten çok fazla şeyden iğrendim,
Özellikle şahsıma yapılan saldırılar, İnsanları soyan server sahipleri, onları arkadaşı olarak gören insanları gelir kapısı haline getirmiş
hırsız guild masterları ve işbirlikci aç kapacı serverlar.
Bu nedenlerden dolayı kendi silkroad online oluşumumu yapma kararı aldım.
Sizlere adil, eğlenceli, para yatıranın herkesi küçük düşürecek kadar ezici ÜSTÜNLÜK KURAMADIĞI, Parasal ayrım değil, Oyunculuk ayrımı üzerine kurulmuş bir server düşüncesiyle geliyorum.
En sevdiğim ve en çok sevilen 110 cap sistemini çok değiştirmeden, ufak değişiklikler, ufak chine güçlendirmeleri ile hem chine karakterler oynayabileceğiniz, hemde eşit limitleri sayesinde herkesle eşit olarak oyunda adil bir şekilde eğlenebileceğiniz bir sistem oluşturmaya gayret gösterdim.
Bunların neticesinde aşağıda gördüğünüz sistemler ortaya çıktı.
Vaktiniz ve Mutluluğunuz Ön Planda. #PhoenixSeninİçinTasarlandı

Paylaş Kazan Görseli Spam Yediği İçin Facebook Sayfasını Takip Edip Yeni Görselden Haberdar Olabilirsiniz.

Merhaba ben Cengizhan Çelik Phoenix Online 110 CAP Eu & Ch Drop Bazlı Serverin Sahibiyim.
Şahsım 28 yaşında bir engelli vatandaştır, 2 kez böbrek nakli oldum.
Oyunumda %40 ve üstü Engelliler & Şehit yakınları ve Gazi dostlarımıza 50TL değerindeki Başlangıç Paketini ÜCRETSİZ vereceğim.
Yapmanız gereken tek şey, oyunumuzun sayfasına kimliğinizin ve ya raporunuzun fotoğrafını atmak.
Fotoğrafın arka planında oyunun facebook sayfası açık olacak şekilde atmanız gerekmektedir.
Facebook profili ile gönderilen isim uyumlu olmalıdır! Başkası adına katılamazsınız.(amcam,teyzem vs)

Katılım 50 Kişi ile sınırlıdır. Lütfen suistimal edecek hareketler yapmayınız.

Suistimal etmeyi düşünen kişiler facebook grubumuzdan ifşalanacaktır! İnsanlığımızı kaybetmeyelim.
Bu Hareketi Şahsımda bir Engelli olduğum için yapıyorum, Amacım prim kasmak değil farkındalık yaratmaktır.
Sevgi ve Saygılarımla Cengizhan Çelik

Oyunumuzda ilerleyen dönemlerde 8v8 PvP Eventler olacaktır.
Solo PvP'den ziyade grup pvp etkinlikleri daha ilgi çekici.
Daha stratejiye yönelik ve oyna kazan mantığında olacaktır.
1v1 Eventler'de düzenlenecektir. Eventler EU vs EU - Ch vs CH olarak ayrılabilir.

GÜNCEL IP - PC 6'DIR

Phoenix Online her zaman oyna kazan olarak kalacaktır.
Paraya dayalı değil, eğlenebildiğiniz, gerçekten güzel vakit geçirebileceğiniz bir sistem oluşturmak için kolları sıvadım.
Oyuna Girdiğinizde ;
+5 Full Blue %41 Statlı Nova Set
1 Adet 3 Parça Dress Set (Pirate)
%5 Başlangıç Premium (28 Gün)
A Grade Devil Spirit

Ücretsiz sizin olacaktır.
POWER ITEMLER DROP OLMAKTADIR!
A & B GRADE SHIELD ve ADVLERI Sadece FGW & HWT'deki Uniqlerden Çıkmaktadır.
Parası olmayan insanların her zaman 5-0 geride başladığı Silkroad Online mantığını sevmiyorum!
Bu sistemle maddi durumu el vermeyen oyuncular bu ücretsiz itemleriyle oyuna 5-0 geride başlamayacak ve Full Motive eğlenerek hedefleri doğrultusunda oyunda ister premium devil vb. İtemleri almak için oynayacak, ister unique ve değerli avların peşinde koşacak.
#PhoenixHerZamanOynaKazan

Oyundaki birçok eşyanın Stack Değerlerini Artırdık. Bu sayede üzerinizde çok fazla yer kaplamayacaklar.

Oyunumuzda oyna kazan mantığını üst düzeyde tutmak, parası olmayan insanların oyuna Adapte Olabilmesini Sağlamak,
drop bazlı bu emek & eğlence sisteminde pvp sevenleride unutmamak adına artık sizleri Boş NPC İtemlerle değil, Full Blue %41 Statlı +5 Nova Setle oyuna direk Adapte Olacak şekilde başlatıyoruz.
Bu sayede hem rekabet üst düzeyde ve eşite yakın olacak, ayrıca Moral ve Motivasyon olarak her zaman oyunda üst seviyede olacaksınız.

Merhaba Alchemy Rate tamamen eşitlik ve oyuna sonradan bile gelecek insanların başlayabileceği,
Yatır Kazan! değil oyna kazan mantığı esas alınarak düşünülmüştür.
Bu sistemde bütün setinizi patlatsanız dahi düşebileceğiniz artı 0 değil +7'dir.
Artık +5 set ile gezmenize ya da silahınız patladı diye tekrar 7 yapmak için uzun uğraşlar ve maliyetlere girmenize gerek YOKTUR!
Serverdaki artı oranlarının yakınlığı Oyna Kazan Mantığımızın en bariz göstergesidir.

Şans Faktörü mü dendi ? O zaman bunun en güzel yolu tabikide Magic Pop.
Magic Pop’ta ITEM MALL’da satılmayan 8 Degree Model Switcher’i bulabiliceksiniz.
A Grade Advler – Dressler – Gold Dragon Flag ve Silk scroll’lar takasa kapalı bir şekilde sizleri bekliyor.

Oyunumuzda Blue Stone olmadığı gibi Stat Stone'de mevcut değildir.
Vakiniz çok değerli , saatlerce tek bir itemi %80 stat yapmak için uğraşmayanınız yoktur.
Neden değerli vaktinizi bir itemin zaten olması gerektiği stat’a ulaştırmak için harcayasınız ki ?
Peki o vakti direk o statlarını satın almak için eğlenerek , aktivitelere katılarak harcasanız
Ve üstelik bunu Garanti Bir Amaç uğrunda yapsanız nasıl olur ?
İşte karşınızda Stat Scroll’lar İtemlerinizi Gold Npc’den alacağınız Stat Scroll’lar ile tek tıkla
%61 - %80 ve %100 Stat yapabiliceksiniz. (Tabiki %100 Stat silahlar için oldukça pahalı olacaktır.)
Vaktiniz ve sinir sağlığınız bizim için çok değerli, Haydi gelin hemen indirin ve bu eğlencede yerinizi alın!
#PhoenixHerZamanOyuncuDostu

Vaktiniz benim için çok değerli! Artık zaten full blue yapmanız gereken itemleri çok fazla vakit ve
kaynak harcama uğruna blue basmaya çalışmayacaksınız.
Saatler değil 1 TIK yeter.
Gold NPC'den aldığınız full blue scroollar ile itemlerinizi full blue yapabilecek vaktinizden tasarruf edip,
Sürekli STR 6'da kalan itemler tarafından sinir olmayacaksınız.

Çalışıyor Musunuz? Okuldan vaktiniz mi kalmıyor?
Honor kasamıyor kasanlardan çok geri kaldığınız mı düşünüyorsunuz?
Gold NPC'den alacağınız bu honor bufflar ile artık sizlerinde honor buffları olacak ve
sizden fazla buff sahibi olanlardan çok geri kalmayacaksınız.
Oyuna Motive Olmanız Bizim İçin Çok Önemli Bu Ekstra Özelliklerin Keyfini Çıkarın.

Oyunumuzda en değerli silah olan FIGHT silahları almak için serenes'i öldürüp kartları toplamanız gerekmekte.
Onun yanı sıra Egy A & B Shield ve A & B Shield Advanced Elixir ve A Grade Weapon Advanced Elixir Forgotten World
ve Holy Water Uniqlerinde Drop olmaktadır.
Phoenix OynaKazan olarak tasarlandı ve öyle kalacak. Kart ve Adv Düşme Oranları;
1* Jewel Box %4 1* Serenes %4 1 Talisman %40 1x Immortal %30 Power Box
2* Jewel Box %6 Serenes %6 Talisman %50 1X Immortal %30 Power Boox
3* Jewel Box %15 Serenes 1 Talisman 1x Immortal 1x Adv 1x Power Box
4* Jewel Box 1 Talisman - Serenes 2-3 Talisman + %100 İhtimalle 4x İmmortal - %100 İhtimalle 3x Adv Box %100 İhtimalle 3x Power Box -

HOLYWATER TEMPLE

Tek Grade
olacaktır ve grup etkinliği olarak tasarlanmıştır,
sizlerin yeni dostler elde edip insanlarla yardımlaşarak güzel ödüller elde etmesinden yanayım.
Bütün uniqlerden Shield ve Adv Düşme Şansı %8 A Grade Yaygın B Grade ZOR ihtimal.
%1 ADV WEP + Bütün Uniqlerden İmmortal ve Power Box Atma Şansı
Unique box Düşme Şansı (Unique Box 1m ila 100m Arası Gold Verir Uniqlerden çıkar)

Eski tip Silkroad Online kervan sisteminin en güzeli olduğunu düşünüyoruz ve
sizlerinde en çok sevdiğiniz kervan yollarının buralar olduğunu biliyoruz.
Nereler mi?
Tabiki Jangan-Downhang-Hotan Arasındaki Yollar.

Kervan Oranlarımız Biraz Daha Yükselmiştir Oyun Açıldıktan sonra.

Oyunumuzda Hotan Kalesi ANA KALE olacaktır.
Gerekli görüldüğünde diğer kalelerde aktif edilip, organize kalabalık olmayan guildlerin onare Edilebilmesi ve
Ana kaleye oranla düşükte olsa ödül alabilmesi için diğer kaleler hizmetinize sunulabilir.
Not: İlk Kale Savaşı Ödülü 50B'dir.

Oyunun orjinalliğini korumaktan yana bir anlayışı taşıyorum.
Abartı parlamalar, abartı item görünümleri ve parlamaları sevmiyorum.
Bu nedenle itemlerinizi her degreeye değiştrebileceğiniz ve sade olacak değiştiriciler ekledik.
Ancak orjinalliği ciddi anlamda bozduğundan bu ürünler Item Mall'da PAHALI! olarak satışa sunulacaktır.
(Yoğun talep aldığımız için oyuna ekledik, ayrıca maddi gelir sağlıyor buda işin bir başka gerçek boyutu sevgili Silkroad Online sevenler)

Normal Uniqueler 30-60 Dakika Arasında Çıkmaktadır.
Droplar Eşit Şansla %20 İmmortal %20 Magic Pop
Büyük Uniqueler Görseldekilerden Fazladır ve Konuya Eklenecektir.
1-5 Saat Arasında Çıkmaktadır
Dropla Eşit Şansla 2x İmmortal 3x Magic Pop %10 Power Box %10 Adv Box
zielkiaxe cerberus Spawn Notları
yuno ivy
jupiter demon
baal isy
lord earth
uruchi babilion
Kidemonas tg
Gnome & Slyp & Salamander & Undine

Oyunumuzda ana coin Arena Coin olmakla birlikte. 110 Cap iSRO sistemine uygun olacak şekilde;
Gold Coin, Silver Coin, Copper Coin, İron Coin elde edebilecek ve
bu coinleri değerli ödüller almak için kullanabileceksiniz.

Burada oyuna eklenecek görevleri bulabileceksiniz,
Sürekli sizi canlı tutacak ve güzel ödüller verecek görevler eklemeye çalışacağım.
Ayrıca oyun başında kapalı olacak FIGHT silahlar için Kart Görevini buradan alabileceksiniz.

Burada avatarlarınızı satın alabilirsiniz.
Oyundaki klasik avatarlar mevcuttur, ekstra editlenmiş gözleri kör eden avatarlar
oyunumuzda ASLA! Olmayacaktır…

Bu Npc'de verdiğiniz emeklerin karşılığı olarak bir çok buff bulabileceksiniz.
Bu buffların yanında, 1 Adet çok değerli ödüllerin çıktığı Gold Box bu Npc'de sizleri bekliyor.
Unutmadan söyleyelim Phoenix Online'da Reverse Ücretsiz https://www.Extraloob.com/forum/images/smilies/wnk.gif

Burada oyundaki tittle'ları bulabilir ve satın alabilirsiniz.
Şimdi Sıkı Durun!
Oyuna eklediğimiz Rich Tittle'ı alan herkes oyuna her giriş yaptığında server'a ismini NOTİCE! ile Duyurabilecek
hemde bu özelliği satın aldığı için
Türk Mehmetcik Vakfına Tittle'ın %50'si Kadar Bağış Yapılacak Harika Değil mi?
Elbette bu özellik pahalı olacaktır ve suistimal edildiği takdirde
Phoenix Online yönetimi Tittle'ı geri alma konusunda tüm hakkını saklı tutar.

White Wolf: Hasar 2 Katına Çıkartıldı Unique ve Job İçin kullanım Tabsiye Edilir.
Kangaroo: %8 İhtimalle Stun Şansı Job ve Fortress War İçin Kullanım Tavsiye Edilir.
Fox: Decay Atma Şansı STR Karakter İçin Job'da Kullanım Tavsiye Edilir.
Penguin: Weaken Atma Şansı İnt Karakter İçin Jobda Kullanım Tavsiye Edilir.
Three Footed Crow: Canı Yükseltildi Genel Kullanım

Oyun Kuralları 1- Oyun İçerisinde Globalden Küfür Etmek Yasaktır! (Kişiler,Guildler,Dini,Siyasi) Ceza: 1-7 gün chat ban2- Oyun İçerisinde All Chat ya da Globalden Başka Serverların Reklamı Yasaktır. Ceza: Süresiz ban3- Oyun İçerisinde sürekli serveri karalayıcı globaller, algı yaratma çabaları yasaktır. Ceza: Süresiz ban4- Oyun İçerisinde ve ya Dışarısında Karakter Satışı, İtem Satışı, Gold Satışı gibi her türlü satış yasaktır. Ceza: HEM ALICI HEM SATICI BANLANIR!!!5- Ceza Uygulunan kişiler her hangi bir şartla affedilebilir, cezası artırılabilir. Bu Tamamen BENİM insiyatifimle ilgilidir, kararlarımı sorgulama hakkınız yoktur.6- Oyun içerisinde etkinlik yapmak sadece yetkililerin hakkıdır. İtem dağıtma, saklanbaç eventi gibi etkinlikler yapamazsınız. Cezası: 1 Gün ban7- Oyundaki herhangi bir sistemsel açıktan yararlanmak yasaktır. Adalet temel esasımdır, en ufak bir adaletsizlik durumunda hesabınız ceza alacaktır.8- Private server kesinlikle bir KAPANMAYACAK mantığı ile açılsa dahi tamamen oyuncuların oyuna verdiği ilgi alaka ve destekle doğru orantılı bir oluşumdur.Günümüzde Joymax'ın bile serverlarını kapatıp yenilerini açtığını göz önüne alırsak bu iş tamamen oynayan oyuncular ile ilgilidir. Sizlere Serverın Son Oyuncusuna kadar açık kalacağına söz vermekle birlikte, server kapanırsa yaptığınız ödemeleri geri alamayacağınızı belirtmek isterim. Lütfen benim oyunum dahil bütün serverlara ödeme yapmadan önce oyunun gidişatına bakınız ( Lag , Delay, Bug, Stabilite vb) Sizlerin vakti ve parası benim için değerli, amacım sürekli burada olmak ve güveninizi kazanmak.9- Yönetimin yaptığı herhangi bir yasaklama, değişiklik, güncelleme gibi oyun içi ve ya dışı bütün kararlar yönetimin kendi insiyatifindedir, lütfen fikirlerinizi dayatmaya çalışmayınız.10- Facebook sayfasına atılacak, sa, mrb, gibi mesajlara cevap verilmeyecektir, lütfen talebinizi yazın.
11- gm kervan çekemiyorum, gm silahım patladı gibi anlamsız taleplere cevap verilmeyecektir. Oyun içindeki her oranı ve etkinliğin kaderini siz değerli oyuncularımız belirlemektedir.12- Karakterlerinizin bütün sorumluluğu sizlere aittir. Karakter soyulma, Çalınma, Şifre Unutulma gibi durumlarda asla yardımcı olunmayacaktır, bu mesajlara cevap verilmeyecektir.13- Phoenix Online her zaman Oyna Kazan mantığı ile açılmış bir oyundur, Lütfen oyundaki bütün rateleri iyi süzüp buna göre başlayın ya da yatırım yapın ve şans faktörünün herkes için eşit olduğunu unutmayın. Bana xx mobda item çıkmadı, ama diğer adama çıkmış gibi mesajlara cevap verilmeyecektir, sürekli spam atanlar sayfadan engellenecektir.14- Sizlerin refahı için kurallar güncellenebilir, değiştirilebilir, eklemeler yapılabilir. Sevgi ve Saygılarımla Cengizh4N Oyun sahibi

Son düzenleme:
Aç kapacıların çoğunun extraloob hesapları da son 1-2 gün içinde açılmış oluyor. Seninki tarihinden belli cengocum başarılar. Server içeri ve grafikler güzel olmuş. Fazla zamanım yok ama eğlenmek için başlayabilirim.

uzun zaman sonra gerçekten ilgiyle beklediğim tek server umarım istediğiniz gibi olur herşey şimdiden başarılar

seviliyorsun cengiz tam ummuduğum gibi server herkesi bekliyoruz.

Senelerdir bu oyunu oynuyoruz karalama yapmana gerek yok. Bu oyun zevk işi oynayıp oynamamak elinizde, defender ı kapatıp bu güzel oyunu oynayabilirsiniz. Gayet iyi tasarlanmış bir oyun piyasanın tek kapanmayacak private server olması cabası. Devamını dileriz cengo seviliyorsun..

Takımı
Seçiniz...
OYUNUN DOSYALARI VİRÜSLÜ. BİLGİSAYARINIZI YAVAŞ YAVAŞ YİYOR BU VİRÜS. BİLGİNİZE..

vsro dosyaları ile açılmış olan pvp server oynayıpta .dll'leri virüs diyen ilk sen değilsin
isro oyna o zaman vsro dosyalarının hepsi virüslü ve tamamen zararsız dll şifrelemesi olan dosyaları sistem virüs görüyor.

BOŞ YAPMAYA DEVAMKEE

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. bu tip karalamacı arkadaşlar malesef heryerde var :) 2 ay oldu oyunu açalı ve şuanki oyuncu sayısına sropiyasasında ender olarak rast geleceğiniz şekilde siteden sahte kullancısız girip bakabilirsiniz. jefo virusu evet oluşmuş ancak zararlı bir şey değil zarten direk pcler bulup siliyor ve zarar vermiyor, beyni olan her insan şunu düşünür ekmek paramı kazandığım oyuna neden virus koyayım? silkroad piyasasının içindeki bu namussuzları görüp ben burada yokken beni savunan güzel insanlar iyi ki varlar ve ben bu oyunu onlar için açtım. sitemizde temiz clientler vardır ayrıca, ki onlar olmasa bile virüs görecek çünkü oyunun içinde guard dosyalarının dll'leri var ve bunları her virus programı virüs görüyor. Güzel insanlar iyi ki varlar... <3 sizler burada olduğunuz sürece ben bu oyunu geliştirmeye ve reklam vermeye devam edeceğim konunun başındaki etkinlik videoları için gelmiştim iyi ki gelmişim şimdi onları ekleyelim ve düşmanlar iyice kudursun!

Oyun hoşuma gitti başladım fakat lag sorunum var sitedeki media pk ve Hwid dosylarını da indirdim fakat düzelmedi. 22:00 uniq etkinliğinin olduğu yere gittim çar hareket etmedi 2 dk sonra da dc verdi. lag sorunuyla ilgili yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Oyun hoşuma gitti başladım fakat lag sorunum var sitedeki media pk ve Hwid dosylarını da indirdim fakat düzelmedi. 22:00 uniq etkinliğinin olduğu yere gittim çar hareket etmedi 2 dk sonra da dc verdi. lag sorunuyla ilgili yardımcı olabilirseniz sevinirim.
bu dönemler malum corona belası basımızda herkesde bu lag sorunu var. sunucu ıle ılgılı degıl keske olsa mudahalemız olabılır ancak malesef sızlerın baglantısı ıle ılgılı :(

Yukarı Alt