arkadaşlar silahımın magical attack power'ının yanında %13 yazıyordu ve philosophy tablet yapıp bastım %0 a düştü ve o günden beri o %0'ı yükseltmeye çalışıyorum. yaklaşık olarak 10 tablet philosophy bastım ve yine yaklaşık olarak 6'sı tuttu diye gözüktü ama %0'ın üstüne hala çıkabilmiş değilim. philosophy tablet gerçekten işe yarıyor mu %'sini yükseltebilen arkadaşlar cevap verebilirse sevinirim yoksa silah çöp olmaktan öteye gidemeyecek. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

evet yüksetebilirsin ama reset taş oldugu için biraz zor hatırlıyorum 50 60 tane crt stone bastım bowa crt6dan yukarı çıkmadı bence hiç ugrasmıcan gidicen hazır alacan

BursaSporLu_ demiş ki:
evet yüksetebilirsin ama reset taş oldugu için biraz zor hatırlıyorum 50 60 tane crt stone bastım bowa crt6dan yukarı çıkmadı bence hiç ugrasmıcan gidicen hazır alacan

arkadaşım öyle diyorsunda 72+5 full blue staff şimdi gidip hazırını nerden bulacam bunun :)

karabacak demiş ki:
BursaSporLu_ demiş ki:

arkadaşım öyle diyorsunda 72+5 full blue staff şimdi gidip hazırını nerden bulacam bunun :)

eee ozaman geçmiş olsun diyelim sana
:lolmuch:

Ama dene bence belki olur ..

beyler en az 20 tane daha bastım şu anda 0 da kalıyor. sanırsam tablet şu işe yarıyo magical attack ı sıfırlayıp başka herhangi birşeye veriyor. çünkü silahın durabilitysi durduk yere arttı. var mı bu konuda tecrübesi olan?

karabacak demiş ki:
beyler en az 20 tane daha bastım şu anda 0 da kalıyor. sanırsam tablet şu işe yarıyo magical attack ı sıfırlayıp başka herhangi birşeye veriyor. çünkü silahın durabilitysi durduk yere arttı. var mı bu konuda tecrübesi olan?
bu oyunda hersey $ans oldugu icin belli basli bi basma taktigi yok farkli tas basarsin bi bakmissin mag +80 oluvermiş bi bakmıssın blueları yada diger %leri düşürmüş tek yolu war basmak ara ara bas sakin lagsız yerleri tercih et pre warsa azda olsa bi şans veriyo

not : en son bi lucky6 immo6 shielde 87 tane agility bastım br 15 den yukarı çıkmamıştı :mrgreen:

arkadasa 38+5 glavie cikti phy atack %0 di bi stallda gordu aldi tas i sonra tek te %94 yapti oha dedik

Evet arkadaşlar philosoph'nin işe yaradığını anlamış olduk. 30 a yakın philosophy tabletten sonra %0 olan mag attack en sonunda %41 olmuş bulunmaktadır. ümidinizi kırmadan denemeye devam edin :) sanırsam bütün ruby tabletlerde bu durum söz konusu.

emc

rank8
Birde basacağım Taşların %10 olmasına dikkat ediyorum. Genelde başarı şansı daha yüksek oluyor. Fakat % 30 ile de basım Str (+100%) ulaştığım oldu veya Critical arttırdığım.

Lv32+4 Som kalkan vardı. BR 14(+0%) idi. Bir tezgahdan 450k dan taş aldım bastım BR+18(+50%) oldu. 15m'ye anca satarım derken şimdi fiyat durduk yere artmış oldu. Boş yeride tercih etmedim kalabalığın ortasında lagın olduğu yerde yaptım.

> ama arkadaşları dinle lagsız boş ortamlarda bas ve unutma aralıklarla basarsan fazla masraf etmezsin. Benim gibi STR 4(+100%) yapacam diye 5 taş harcamamış olursun. Genelde %10 tercihimdir. İlk taş yanacağını farz ettiğimde % 30 olanları kullanırım ve yanarlar, yanmazsa vay halime Ya crit / mag /def artık önemli ne varsa düşürür.

emc

rank8
Birde ek olarak yüzde değeri sıfır ise endişe etme yükseltme olasılığın fazladır. Fakat %7 % 10 gibi bir değerse genelde sıfıra düşer.

Arkadaşlar 60+ stoneden 50 tanesi failed 10 tanede mag %0 bu nasıl oyun eskiden böle diildi taşlar failed pek olmazdı bu zamanlarda hep failed:S

Bende silkroad ın bu yönünü sevmiyorum, oyunda şansa çok önem vermişler, herşey sans...

en iyisi 5 tane taş yap steady bas yoksa bastıktan sonra hergün 1 tane dene yüzde yüz artar aynı gün 3-4 tane basma yani benim silah vardı 64+5 %50 küsürdü bastım 0 oldu bastım bastım yükselmedi en son %80 oldu

evet tamamen şan işi bende 72 spear %40 3 tane taş vardı bastım %22 düştü 77 de ye kara öyle kulandım sonra 10 tane taş yaptım ilk taşta mage %80 oldu bu tamamen şan işi ama şöyle bişey söyliyim şehirden mümkül oldukça uzakta yapmaya çalış saygılar.....

Ruby tabletler çok riskli kullanılacaksa özellikleri çok zayıf eşyalarda uygulanmalı.Başarılı JAde tablet basılmış eşyalarda kullanılmamasını tavsiye ederim.Başarılı bile olsa eşyanın başka özelliklerinde değiştirme yapabiliyor.Mesela stafa mag reinforce artırmak için meditation bastım başarılı oldu ama %0 da kaldı gitti +4 str %100 ü de sıfırladı.İnanın adamın morali biranda sıfıra düşüyor.

karabacak demiş ki:
arkadaşlar silahımın magical attack power'ının yanında %13 yazıyordu ve philosophy tablet yapıp bastım %0 a düştü ve o günden beri o %0'ı yükseltmeye çalışıyorum. yaklaşık olarak 10 tablet philosophy bastım ve yine yaklaşık olarak 6'sı tuttu diye gözüktü ama %0'ın üstüne hala çıkabilmiş değilim. philosophy tablet gerçekten işe yarıyor mu %'sini yükseltebilen arkadaşlar cevap verebilirse sevinirim yoksa silah çöp olmaktan öteye gidemeyecek. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

silaha mag artırmak şans işi tamamen şans sana tavsiyem üst üste degil ama arada sırada 10 tane stone al bas % 40 ı gecince bırak artık cunku fazla basmak silahı koreltir

acele davranma

bugun 10 tane bas 3 gun sora 10 tane daha bas % 40 yada daha uzerinde olunca bırak

silahın crt i düşebilir cok taş basınca

Yukarı Alt