- Resim Silinmiş.

nicki neden editledigimi sormayin lutfen :beer:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
lvl 89 adam 101 nova düşürüyor güzel iş canımcım zati fakirmişsin bu bağlamda parayı buldun diyebiliriz :P

Ps : nick TR_Nuker_TR mi puahahha makara: :P

Tehenlerde kasıyorsunuz galiba ? Tebrikler 89 lvl'da nova DÜŞÜRMEK her babayiğidin harcı değildiri geçtim yeni serverda 89 lvl olup nova düşen yaratıklarda kasmak her baba yiğidin harcı değildir.(:

yigidin harci degil zaten benim harcim :P

ps : ikinizi de tesekkurler <3

ps : yok orjinal nickim Yalwarrior :P

guildi ve grantname'yide editlemelisin şahsen hemen buldum rev6dan nicki makara:

Partidekilerin ismini de kapat cunku yeni swde onune gelen partiye girilmeyecegı dusunulurse buyuk ıhtımal aynı guildden en az 3-4 kişi vardır rev6'ya dıgerlerının ısmı teker teker yazılıp cıkan guildlerin resimleriyle senınkını eslestırırsek gerisi kolay zaten ya :D

Ps:Tüm site dedektif olmuş arkadaş makara: makara:

hiper demiş ki:
Partidekilerin ismini de kapat cunku yeni swde onune gelen partiye girilmeyecegı dusunulurse buyuk ıhtımal aynı guildden en az 3-4 kişi vardır rev6'ya dıgerlerının ısmı teker teker yazılıp cıkan guildlerin resimleriyle senınkını eslestırırsek gerisi kolay zaten ya :D

Ps:Tüm site dedektif olmuş arkadaş makara: makara:
Bi nick icin o kadar ugrasacaklarini sanmiyorum :D

Uzatma demen zaten bi polemik sebebi ama hic gerek yok durup dururken boyle seylere. Kolay gelsin sana

Yukarı Alt