- Resim Silinmiş.

Burda ki tüm ayarları bi anlatıverin bana. şunu işaretlersem nolur işaretlemezsem nolur? reinforce med ne? Transfer Pet Bag ne işşe yarıyo ? ve burlarda yazıyo other fln onlar neyi kapsıyo onları anlatıverinn..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

1-Oyunda olan tüm itemlerin hepsini bu bölümde görebilirsiniz.
2-İtemlerin Sınıfını bu bölümden seçebilirsiniz.
3-1. Kısımdan seçilen itemin Buradan Alıp Almamasını Sağlayabilirsiniz.
4-???
5-Hangi level aralıklarında itemleri listelemek istiyorsanız değerleri girmeniz lazım.
6-Aramak istediğiniz itemin adını yazarak taratabilirsiniz, Fakat Harflerin büyük küçük olmasına dikkat edilmelidir.
7-Topladığı itemleri Açılır pencereden seçiminizi yaparak bankaya bırakmasını sağlayabilirsiniz.
8-Oyunda yeni bir item çıktığı zaman Keyword leri tam olarak yazdığınız zaman o iteme ne yapılması gerektiği komutlarını verebilirsiniz.
9-Yaptığınız değişiklikleri kaydetmenize yarar.
10-Topladığı itemleri satıp satmamasını belirleyebilirsiniz.
11-Maymun vs. Pet inizin, Money toplamasını sağlayabilirsiniz.
12-Maymun vs. Pet inizin, Equipmen toplamasını sağlayabilirsiniz.
13-Maymun vs. Pet inizin, Other (elixir, tablet, arrow, Pot lar) toplamasını sağlayabilirsiniz.
14-Eğer giriş bilgileriniz doğru ise aktif olur. Tıkladığınız zaman Char. ı Eğitmeye Başlar.
15-Char. ı eğitmeyi durdurur.
16-Bot Panosu üzerinde yaptığınız ayarları kaydeder.
17-Bot Panosunu Gizler.

sipo demiş ki:
- Resim Silinmiş.

Burda ki tüm ayarları bi anlatıverin bana. şunu işaretlersem nolur işaretlemezsem nolur? reinforce med ne? Transfer Pet Bag ne işşe yarıyo ? ve burlarda yazıyo other fln onlar neyi kapsıyo onları anlatıverinn..
saol ama bunları biliyordum benim kastım pet transfwer bag fln. onları nasıl yapmalıyım benim verdiğim fotoya göre

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ok saol. bide bu petin bagi doldugunda ttoplamayı doal olarak bırakıyo. on olan şey off oluyo. örn ben geceden bıraktım bota 1 saat sonrada petin bagi doldu sabaha kadar nolucak yani bunu merak ediyom?:D petin baginin içindekileri nasıl adama atabilirizzz

carwen

Bilgiliyim
Ondan sonra her şeyi işaretle işte char sincapta olan bütün her şeyi kendi sayfana alsın.

Yukarı Alt