Merhaba arkadaşlar,
ISROBOT 1.155 | Silkroad Client 1.276 kullanıyıorum. Ancak bi türlü pet filter ı beceremedim. Filtredeki araçlarından istediklerimi seçip pet için topla diye işaretledim geri kalanını toplamayı seçtim, karakter için hiçbirini toplama yaptım ama bi türlü olmuyor, yine hepsini topluyor pet, ve karakter de topluyor:(
Bana pet filter için filtre ayarlarını anlatabilecek birisi var mı ataldığım eksik yaptığım bi yer mi var acaba ?

wheezarth demiş ki:
Merhaba arkadaşlar,
ISROBOT 1.155 | Silkroad Client 1.276 kullanıyıorum. Ancak bi türlü pet filter ı beceremedim. Filtredeki araçlarından istediklerimi seçip pet için topla diye işaretledim geri kalanını toplamayı seçtim, karakter için hiçbirini toplama yaptım ama bi türlü olmuyor, yine hepsini topluyor pet, ve karakter de topluyor:(
Bana pet filter için filtre ayarlarını anlatabilecek birisi var mı ataldığım eksik yaptığım bi yer mi var acaba ?
Pet'in settings ayarlarında sadece item ve goldları ayarlamayı seç.Other items'i tickleme sorun pet için düzelecektir. :curtain:

aynı sorunu bende yasıyorum malesef hemde benım durumum daha kotu ben o ısaretı secemıyorum premınum quest ıtem toplamam gerek cunku onu kaldırdıgım an o ıtemlerıde toplamıyor bunun acaba bı cozumu varmıdır :(

extraloob demiş ki:
yeni sürümleri kurdunuz mu hem sro hem isrobot için ?
Okan abi aslında bendede sorun var.İsro bot filter ayarlarında Çöp'lerin olduğu yerde itemlerde var.Doğal olarak karışıyor. :roll:

Yukarı Alt