Server
Flora
Takımı
Galatasaray
PES 2011 GÖRÜŞLER / İZLENİMLER

extraloob demiş ki:
Pes 2011 harbiden müzik olarak rezil ekran menuleri olarak bitik bizim alıştığımız o hızlı büyük ekran menuler kaybolmuş arial 12 ile yazılar yazılıp karşımıza gelmiş tel maşa menulerden ibaret oysa ki 2010'da tam bir devrim yapmışlardı kısacası oyunu hiç sevmedim aksine bir o kadar da tiksindim bakalım ilerleyen günlerde maçları oynadıkça alışacak mıyım ama şunu belirteyeyim oyuna girene kadar herşey berbat olmuş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ioriYagami demiş ki:

rakip takım o çıktı kuzum ehehehee bende bakayım özelliklerine taktiklerine dedim o bağlamda FAS yani yoksa oryantalist kültürle işim olmaz :twisted: :lol:

2010'dan sora bazılarına çok kötü geliyor 1maç yapıp bu yorumu yapmak yanlış biraz oynamak gerekir Master Lig olsun BAL modu olsun denemeniz lazım artık eskisi gibi C.Ronaldo messi alıp bütün oyuncuları geçemiyorsunuz bunu dengelemişler gerçekten bu yönü iyi şut'ları biraz çalışmak lazım paslar hoşuma gitti cidden:)
Fifa 11 ile karşılaştırdığımızda pc'de gene pes önde bana göre :)
İsteyen varsa Fifa 11 online olarak oynayabiliriz :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
HeartLess*X demiş ki:
2010'dan sora bazılarına çok kötü geliyor 1maç yapıp bu yorumu yapmak yanlış biraz oynamak gerekir Master Lig olsun BAL modu olsun denemeniz lazım artık eskisi gibi C.Ronaldo messi alıp bütün oyuncuları geçemiyorsunuz bunu dengelemişler gerçekten bu yönü iyi şut'ları biraz çalışmak lazım paslar hoşuma gitti cidden:)

zati belirttim oynadıkça beğenebilirim ama şunu açık ve net söyleyebilirim çok creative birisiyimdir ve ürünün kalitesini anlarım görsel tasarım ve oyuna giriş babında acayip derece de kötü hele ki karşısında pes 2010 varken resmen çöp diyorum.

extraloob demiş ki:
HeartLess*X demiş ki:

zati belirttim oynadıkça beğenebilirim ama şunu açık ve net söyleyebilirim çok creative birisiyimdir ve ürünün kalitesini anlarım görsel tasarım ve oyuna giriş babında acayip derece de kötü hele ki karşısında pes 2010 varken resmen çöp diyorum.
Orası doğru giriş ekranı 2010 ile karşılaştırıldığında çok ezik kalıyor :)
Çalım kolay kolay atamıyorum çok zorlaşmış Gamepad ile oynuyorum ama yetmiyor Xbox kolu lazım special hareketkeri falan yapamıyorum elimdeki kolla:)

2010'a göre bu hiç tatmin etmedi beni,top sürüşleri şutlar kaleciler vs kötü özellikle paslarda hızlı tek top oynamayı sevenleri pek tatmin etmeyecek.

PSde oynadık 2.maçtan sonra 2010a döndük alışamadığımızdandır herhalde bilgisayarda biraz alışalım güzelleşir bence.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bizde alışamadık gitti, ve işin kötü yanı klavye tuş takımını istediğim gibi ayarlayamadım bu konuda yardımcı olabilecek varmı soru:

Buura demiş ki:
PSde oynadık 2.maçtan sonra 2010a döndük alışamadığımızdandır herhalde bilgisayarda biraz alışalım güzelleşir bence.
Aynısını bizde yaptık ama sonra 11 daha güzel geldi döndük tekrar ^^

Ben şahsen daha Pes 2011'i daha oynamadım ama Fifa 11'i oynadım.Bu zamana kadar hep PES'i tek geçiyordum.Ama Fifa 11'den sonra fikirlerim çok değişti.Şuan yorum yapamam ama Pes 2011'i denedikten sonra herşey belli olur. PC için klavye kontrolleri Pes 2010'da masaüstü ikonuna sağ tıklayıp Game Setting'den yapılıyordu yada adı herneyse. Pes 2011'de öyle olabilir.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Redefine demiş ki:
Ben şahsen daha Pes 2011'i daha oynamadım ama Fifa 11'i oynadım.Bu zamana kadar hep PES'i tek geçiyordum.Ama Fifa 11'den sonra fikirlerim çok değişti.Şuan yorum yapamam ama Pes 2011'i denedikten sonra herşey belli olur. PC için klavye kontrolleri Pes 2010'da masaüstü ikonuna sağ tıklayıp Game Setting'den yapılıyordu yada adı herneyse. Pes 2011'de öyle olabilir.

oyun içerisinden yapılıyor ama oradan olmadı muhtemelen dediğin gibi olabilir klaveyeyi seçmeyi deneyeyim bakalım settings'ten.

extraloob demiş ki:
Redefine demiş ki:

oyun içerisinden yapılıyor ama oradan olmadı muhtemelen dediğin gibi olabilir klaveyeyi seçmeyi deneyeyim bakalım settings'ten.
pes 2010 da tuş konfigrasyonunu aynı fifa 08 deki gibi yapmıştım onu biliyorum ama pes 11 daha oynamadım ama settingsten olur diye düşünüyorum

Yukarı Alt