EnDZoNe

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

EnDZoNe

Küfürbazların elinde kalmasından sa aldık işte.Adam dine imana sövüyodu biz de aldık.Bu MALUCOBELEZA guıldının sahibi de iyi biriymiş .Guıldin yarısı türk zaten.Saolun bu arada gerçi ben çıktım ama.Persia adına hayırlı olsun :santa:

abicim Öncelikle Tebrikler...
Ama Deyin meden Gecemeyeceğim HAKIIMIZDI OSAVAŞ
Neden Diye Sorocaksınız MALUCOBELEZA nın hiç bi sucu yok Herşey HOT guildinde bitiyor Evil or Very Mad
Bizimkiler Güzel bir kombinasyon kurdu Bowmanlar Kalenn Üstünü (ki bunlar _Terrorıs ve onun gibi Sağlam adamlardı) Temizledi STR ler Kapıları Dağıttı Ama Olay Bu noktada Koptu nezamanki Biz Kapıyı Kırdık HOT ortaya Cıktı Biz GIcık Olduk Biz kırdık Onlar Beleşe Kondu tabii bu noktadan Sonra BrotherS guildinin HOTa sağladığı Ayrıcalıklar Ortaya Cıktı...
BrotherS dan kimse HOT' doğru düzgün Saldırmadı....
Zaten Biz Unıondan 2 Guild Savaşıyoduk Toplasan 80 -90 kişi Ancaydık.. HOT da sayı üstünlüğünden yararlanıp Şaibelerle MALUCOBELEZA'nın Unıonundan olaraka Kaleyi Elimizden Aldı...
BİRDAHAKİ SEFERE GÜCLÜ BİR UNION KURUP TAMAMEN TÜRK Bi Guild Unıonuyla Bu KALEYİ ALACAĞIZ
Acıkcası MALUCOBELEZA yerinde olmak istemezdik cünkü busefer karşılarına Sinirleri Sağlam Dişleri Bilenmiş Kazanmak İçin herşeyi Yapacak Olan DaRK_SHaDe Gelecek BrotherS daki suncularda Cabası

EnDZoNe

Elinde 80 level Xbower lar celericleri bulunan,çinli elemanları sun setle dolaşan bi uniondan kaleyi aldık.HOT a ayrıcalık tanınmasından değil MALUCOBELEZA nın charlarının str olmasından kaynaklanıyor.İki kapının da yıkımında başlıca görev aldığım için [o arada 120 vigor harcadım] ve HOT tan yada dark shadeden hiçbir arkadaş görmedim.Kapıda direndiğini gördüklerim Barlexcito,FORTALEZA,AngelAQP tu.Zaten kimin hakettiği ilk resimde belli oluyo.Yiğidi öldür hakkını yeme abim.HOT takilede dalınmadı diyosunda yerdekilerin hepsi HOt tan.120 vigor,25*50 lik xlarge pot harcadım kapıda ölmemek için ama genede defalarca öldüm.Bütün kapıları çitleri MALUCOBELEZA elemanları yıktı.Taraf tutuğumdan değil zaten şu an o guıldde değilim.Yani kale onların hakkıydı ve aldılar da.Aslında kale gene de brothersın hakkıydı da saliselerle aldık.Kafama 30k yediğimi biliyorum defalarca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Evet kale MALUCOBELEZA nın hakkıydı ve aldı. O sırada _TuRK_PoWeR_ daydım ve guildde hiç yönlendiren birisi yoktu. Kapıya az bi katkımız oldu fakat çitlerin orda fln kimseyi görmedim bizden. Savaşa 1 saat kala soldaki çitleri kırın kalbe çıkalım dememe rağmen kimse dinlemedi ve son 20dk fln kala yeni fark ettiler kalp olayını :lolmuch: Tabi yıkılıyordu o sırada kalp MALUCOBELEZA ve unionu tarafından...

HaCKeR_TR demiş ki:
abicim Öncelikle Tebrikler...
Ama Deyin meden Gecemeyeceğim HAKIIMIZDI OSAVAŞ
Neden Diye Sorocaksınız MALUCOBELEZA nın hiç bi sucu yok Herşey HOT guildinde bitiyor Evil or Very Mad
Bizimkiler Güzel bir kombinasyon kurdu Bowmanlar Kalenn Üstünü (ki bunlar _Terrorıs ve onun gibi Sağlam adamlardı) Temizledi STR ler Kapıları Dağıttı Ama Olay Bu noktada Koptu nezamanki Biz Kapıyı Kırdık HOT ortaya Cıktı Biz GIcık Olduk Biz kırdık Onlar Beleşe Kondu tabii bu noktadan Sonra BrotherS guildinin HOTa sağladığı Ayrıcalıklar Ortaya Cıktı...
BrotherS dan kimse HOT' doğru düzgün Saldırmadı....
Zaten Biz Unıondan 2 Guild Savaşıyoduk Toplasan 80 -90 kişi Ancaydık.. HOT da sayı üstünlüğünden yararlanıp Şaibelerle MALUCOBELEZA'nın Unıonundan olaraka Kaleyi Elimizden Aldı...
BİRDAHAKİ SEFERE GÜCLÜ BİR UNION KURUP TAMAMEN TÜRK Bi Guild Unıonuyla Bu KALEYİ ALACAĞIZ
Acıkcası MALUCOBELEZA yerinde olmak istemezdik cünkü busefer karşılarına Sinirleri Sağlam Dişleri Bilenmiş Kazanmak İçin herşeyi Yapacak Olan DaRK_SHaDe Gelecek BrotherS daki suncularda Cabası
Yaw kardeşim Şu oyunda milliyetçi olmayın ya Global Düşünün..Ülkeler arası Bir savaş Değil Bu oyun Exclamation Exclamation

Yukarı Alt