Rahatsız oluyorum arkadaşlar yok mu alabilecek bi guild veya union yok veya güzel bi taktik yapılandırmayla alaım şu kaleyi ya :beer: :beer: hepimiz kardeşiz :beer: :beer:

İstediğin yapılamıcak bişi değil ama bu şekilde ilgilenen olmazsa zor iş.
Ama istedikden sonra çökertilemicek padişah yoktur..

titus ne alıyor acaba :D ele'yi yatıRsın önce sonra alır kaleyi yatiramazsa orasınıda siz blursunuz :lol: :twisted:

lotuss_ demiş ki:
gfb_tayfa demiş ki:
lotuss_ demiş ki:
Bu savaş eğlenceli olacak :) Güzel bi planımız var :)
aga sen hangi guilddesin ve nick ne ?
Uza__Lan ^^

neden geçen parayı alıp kaçtın :PP Shaman taxi yaparken xD

MUSKETEERS bu sefer çok çok iddialı.. Bütün türkLeri tek çatı altında toplamakla kalmadılar , Chozenla HOT'uda aldılar..

KralYemre demiş ki:
neden geçen parayı alıp kaçtın :PP Shaman taxi yaparken xD

MUSKETEERS bu sefer çok çok iddialı.. Bütün türkLeri tek çatı altında toplamakla kalmadılar , Chozenla HOT'uda aldılar..
Puahaha ben hiç shaman taxi yapmadım ki. yapmamda. Kanıtlamayazsan 100m ni alırım. kanıtlarsan ben 100m veririm.
chozen guildini tebrik ederim.
Savaş çoğu kişi açısından güzel geçmiş. Ama ben aynı şeyi söyliyemicem. Lagdan 20kd boyunca kımıldayamadığımı biliyorum.
Savaş geçti bitti olmuşla ölmüşün lafını uzatmamak lazım :) önümüzdeki fwlere bakacağız :)

KralYemre demiş ki:
lotuss_ demiş ki:
Bu savaş eğlenceli olacak :) Güzel bi planımız var :)

Uza__Lan gördünmü eğlenceli savaşı :lol:

Her ne kadar türkleri satsanda geçmiş olsun :byes:
Kim olduğunubilmiyorum ama çoluk cocuk olduğuna eminim. Bu forumunda böyle tartışmaları sevmiyorum. Bi sorun varsa gel özelden pm at yada çık karşıma dwye ^^

Yukarı Alt