Zanımca ilk başladığındaki çalışmalarınıda koymalıydın. Müze dediğin hem eskiye hem yeniye dayanmalı.

+ İlerleme büyük diyecek birşeyim yok umarım daha iyilere yol alırsın..

Ronin demiş ki:
Zanımca ilk başladığındaki çalışmalarınıda koymalıydın. Müze dediğin hem eskiye hem yeniye dayanmalı.

+ İlerleme büyük diyecek birşeyim yok umarım daha iyilere yol alırsın..
bulabildiklerimi koydum işte,ilk yaptıgım imzayıda hatırlıyom ben vip bölümüdeydi ama topicler silinince gitti işte gitmese onu da koyardım

bende uraşıom indirdim indircem psyi indide yüklenmio Rolling Eyes nese halletcem ben bunu sora artık ilerde bende müze açarım :mrgreen: ama ben böle şaheserler yaratamam sorun orda extraokk

ilk yaptığı imzayı bulamadım ama bunları buldum

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Benim derslerimin başlamadığı zamanlar bunlar yazılarda efect 0 Razz
Bak bak ne haldeymişsin elime düşmeden önce gör uehauehaueh :?!!!

Pennywise demiş ki:
benim yaptığım ilk imza vardı ya hatırlıyorum,vip te topic açıp göstermiştim silinmese koyardım süper olurdu :lol:
heralde sago ya yapmıştın ilkini hatırlıorum üstünde sadece yazı vardı alt köşede ufacık bişi ne efect var ne bişi suKe yazıodu hatırlıorum da o zaman başlamamama rağmen fontu sevmemiştim :mrgreen: :mrgreen:

nuk3r_tr demiş ki:
Pennywise demiş ki:
benim yaptığım ilk imza vardı ya hatırlıyorum,vip te topic açıp göstermiştim silinmese koyardım süper olurdu :lol:
heralde sago ya yapmıştın ilkini hatırlıorum üstünde sadece yazı vardı alt köşede ufacık bişi ne efect var ne bişi suKe yazıodu hatırlıorum da o zaman başlamamama rağmen fontu sevmemiştim :mrgreen: :mrgreen:
yok o diil bitane ninjalı yapmıştım rezalet bişeydi ne BG ne efect ehehe ama işte ilk yaptığım imzaydı :lol:

bi ara senin palyaço felan olan bi resmin vardı onumu dion ? (kötü bişeydi :mrgreen: )

Bu arada bu müzenin icindeki en züper imza da benimki hee :mrgreen: :mrgreen:
Tekrar Ellerine Saglık :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
batu palyançolu avatarın rulez hacım onun üzerinde oyna nick koy onunla takıl bence imzalarına ise lafım yok güzelim.

Yukarı Alt