saol ama bi soru rehber hazırladıgına göre okcu larda iyisin ben pvplerde başarılı olmak istiyorum nasıl bi okvu oluyim str mi int mi hybirtd mü

SinSiGirl demiş ki:
saol ama bi soru rehber hazırladıgına göre okcu larda iyisin ben pvplerde başarılı olmak istiyorum nasıl bi okvu oluyim str mi int mi hybirtd mü
str nin kasılması biraz zor olur hele 30+da pek hızlı olduğu söylenemez ancak 80oldumu eline sosun alınca veya iyi bir silah crit i yüksek karsısıda duran olmaz tabi faarmı bitince ki str bowman kasman icin baya bir vaktinin olması lazım ama cok sağlam olacağınıda söyleyeyim ki birde su faktör varki kullanmayı bilmezsen cok cabuk yatabilirsin prof bir bicheon hybrid karsısında zor anlar yasayabilirsin

hızlı kasmak istersen güclü olayım cok canım olmasada can acıtayım dersen benim rehberi kullanıp 5-1yada 2-1 olup uniqelerle kanka olabilirsin

birde su ihtimal varki full int bir okcunu canı az gibi durabilir ancak max 11k cana cıkabilirki bu durumda iyi artılı iyi critli yüksek +%mag ve +%pyh sahip bir bow bulabilirsen en kral STR lere bile 15-16k crit gecirebilirsin ama elindeki en az 72 +5 olmalı ki ben ful int bir bowmanın elindeki sun +7 ile bir 80STR ye tek cektiğini gördüm 18689crit ile :mrgreen:

beynim allak bullak oldu özelden konusalim :mrgreen:

tmm bu soruma özelden cevap ver o znm

şimdi kasmasının hızlı olması önemli degil isterse blade kadar yavas kassın ama pvp deyince eline 72 lw +5 şi alınca önünde fazla kişinin duramayacagı bi bow olsun

elime sun alabilicegimi zanettmiyorum ama +5 ve üstünü alırım olmassa real parayla alırım gene alırım yani

şimdi buna göre str mi intmi hybirtmi :lol: :lol: :lol: :lolmuch: :lolmuch:

üstünün cok sağlam ve elindekinin som +5 veya sun veya 72 +7 olabileceğini düsünüyorsan

+5str +5int 400mp 400hp bonuslu full giysi bulabileceğinden eminsen ben full int derim

ama biz fakiriz o kadar bulamayız dersen 7-1 5-1 veya 2-1 tavsiyemdir

amma full STR kasıp 20-23k canım olur elimede bütün paramla bir sun +5 bulurum dersen STR derim

kafam iyice karıstı Rolling Eyes ben bir kafamı toplayıp geliyom Crying or Very sad

Hybrid bowmanden bi cacık olmaz :mrgreen:
Bowman olacaksa Full STR olmalıdır.
Sosun olayına gelince , bence yanlış bi kıyaslama.
Elinde Sosun olan Bowman , 72+5 ya da +7li glavierı falan tabi ki yener.Ama rakibinde de Sosun varsa kimin yeneceği konusunda net bir yorum yapılamaz.

Dark_Lord_ demiş ki:
Hybrid bowmanden bi cacık olmaz :mrgreen:
Bowman olacaksa Full STR olmalıdır.
Sosun olayına gelince , bence yanlış bi kıyaslama.
Elinde Sosun olan Bowman , 72+5 ya da +7li glavierı falan tabi ki yener.Ama rakibinde de Sosun varsa kimin yeneceği konusunda net bir yorum yapılamaz.
sen gel bakayım yamacıma hybrid bowman görsün gözünn :mrgreen:

xianda iki 80 lwl charın kapısmasını izledim ikiside 80 ikisndede sun var ikside +5 +6 filan silahlar biri blade biri bow bowu blade secdeye yatırıp yatırıp imana getiriyodu üslerindeki kıyafetleri bilmiiyorum ama blade 3 kereyatırdı sonrada bi kere bow critic vurdu ardina bi critic daha blade yattı ama sonra bow kactı Question

bi kere yatırdımı istiosa kacsın.Bide ztn bowsan bence o lightingin 20 metremi ne ileri atmasını accıcan.pvpde onu kullancan adama uzaktan 2 caktın finitooo.Birde tabiiki Guild warlarda hem cok yatmayan hemde cok hasar veren bence hep bowdur.Bizim guilde bi adam bow 47 lwl en dusuk 2. adam karsı guildi darma dagan etti.Ama sonra onların 80 bow biizmkini tek cekti.

Yukarı Alt