Penisine balık kaçtı

14 yaşındaki Hintli bir çocuğun penisine balık kaçtı.

Hindistan'da meydana gelen inanılmaz olay herkesi çok şaşırttı. Hastaneye ağrılı ve zorlukla işeme şikayetinden kaldırılan çocuğun, balık akvaryumunu temizlerken penisine iki santim uzunluğundaki bir balığın kaçtığı öğrenildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan hastanedeki yetkilileri olayı şöyle açıkladılar: "Çocuk evindeki akvaryumu temizlerken balığı elinde tutuyordu. Balık elindeyken tuvalete gitti. İşerken balık çocuğun idrar yoluna kaçmış.”

Balığı çocuğun idrar kesesinde tespit eden doktorlar özel bir maşayı çocuğun penisinden sokarak balığı bulunduğu yerden aldı. Ürolojistlerin çıkarttığı Betta cinsi balığın 2 santim uzunluğunda ve 1.5 cm genişliğinde olduğu belirtildi.

Brooklyn

Buralıyım
Off yok artık bunlarıda mı görcektik :D Ama çok fecii olmuştur yaa...

Geri zekalı nası kaçırmış onu oraya :D

Prada

Asparagas gibi geliyor.

hintli dostlarıma olayın populeritesini sordum. Ilk defa benden duyduklarını söylediler.

Prada demiş ki:
Asparagas gibi geliyor.
hintli dostlarıma olayın populeritesini sordum. Ilk defa benden duyduklarını söylediler.
Hacım olay ne kadar doğru yahut yanlış bilmiyorum ama böyle birşey gerçekleşebilir yani imkansız değil ^^. 1-2 yıl öncemiydi neydi showtv de doktorlar diye dizi vardı işte orda profesöre de aynısı oluyordu :P :P Bu beta balığımıdır nedir o çok sinsi bir yaratık ^^

Yukarı Alt