PeG4SuS u tanyan warmı lutfen cwp wersın bana cabuk benım frıendıme nasıl gırdun anlamadım Mad cabuk bana cwp wer sana soruyom

beklıyorum yada bottayken bot kabul edermı frıend eklemeyı bana cabuk cwp wer senı beklıyuorum burada banlananlar lıstesınde.. Evil or Very Mad

2 konu açmana gerek yoqqqqq Mad Mad Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

pfffffff

Aileden
pegasus siteyede bir iki saldırı yaptı ama avucunu yalayınca geri çekildi,
bottayken eklemiştir oyundan çıkmanı bekliyor demekki sen şifreni her bilgini değiş ne olur ne olmaz.

ben pk olmaya razıyım
paralarımın gıtmesınede razıyı m charı asla wermem rezıl ederım serefsızım. Exclamation Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad oyundada forumdada

abı degısecek masa yok bu masadandan supe duyuyom ben herseye razıyım ama , ben charın paraları pk yapması sıfre deımıcem kalacak saten deıgısrsem gızlı soryu orenır ama bu char ole kalacak Evil or Very Mad gerekırse charı sılerım yınede ona yaar etmem ıyı geceler.. !!

kafamın tası attı sıvrı konusuosam ksuura bakmayıngızlı soryuı pardon sıfreyı ekran klawyesıyle deıssem olurmu bıde bısı aklıma takıldı o bole hack yapıosa aramızda extraloobda nedne barındırıoz? Mad Arrow kafamın tası attı sıvrı konusuosam ksuura bakmayın Embarassed

pfffffff

Aileden
forumla oyunu birbirine karıştırmamaya çalışıyoruz

zaten extra ve pegasus pasificten kavgalılar ama gördüğün gibi burda bişey demiyoruz.

EGER BIRININ GUNAHINI ALDIYSAM KUUSRUA BAKMAYIN .... AMA GUNAHINI ALMADIM KIMSENIN BENIM FRIENDIME NASIL GIRDIGINI HALA ANLAMADIM... BI KESIN BIS BILSAM KESKE Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

Yukarı Alt