1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

PC Power & Cooling ; Silencer Mk II


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.413
  Beğenilen Mesajlar:
  354
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  PC Power & Cooling ; Silencer Mk II


  Güç kaynağı piyasasının en prestijli isimlerinden olan PC Power & Cooling, güç kaynağı tasarımında belirlediği bazı ilkeleri yıllardır değiştirmemesiyle tanınıyor. Firmanın bu değiştirmediği ilkelerin başında da tüm ürünlerini tek bir 8 cm fan ile soğutulur şekilde tasarlaması gelmekteydi.

  "Gelmekteydi" diyoruz, çünkü firmanın yeni duyurduğu Silencer Mk II serisi güç kaynaklarıyla birlikte bu gelenek bitiyor. PC Power & Cooling, bu seride artık üst düzey güç kaynağı piyasasında standart olan 135 mm çaplı bir fanla soğutma yapmış. Bu sayede firmanın ürünlerinin sessizlik düzeyini daha da aşağı çekebildiği belirtiliyor.

  Soğutma sistemi değişse de, güç kaynağının diğer özelliklerinde yine PC Power & Cooling gelenekleri kendini gösteriyor. Güç kaynağının tasarımı yine tek bir 12 Volt hattına dayalı. Ayrıca kablo sistemi de yine modüler olmayan, sabit kablolama üzerine kurulu.

  80+ Silver verimlilik sertifikasına sahip olan güç kaynağı 650, 750 ve 950 Watt kapasitelerde modellerle piyasaya sunulacak. Ayrıca serinin 80 Plus Bronze verimlilik sertifikasına sahip 500 Watt bir modeli de var. Ürünler 7 yıl garantiyle piyasaya sunulacak.


  [​IMG]