Serios sam serileri batman,Battlefied,reckoning,mortal kombat,crysis3,call of duty serisi,dark souls,darksiders2,hitman absolotion,max payne serisi,Sleeping Dogs,Metro Last Light,prototype serisi,Medal of honor Warfighter,Sniper ghost Warrior2 Şuanlık aklıma gelenler bunlar bu saydığım oyunlar dışında bunlara benzer iyi oyunlar bilen varsa paylaşırsa çok sevinirim zaten oynadığım oyunlara göre ne tür oyunları sevdiğimi anlamışsınızdır yorumlarınızı bekliyorum.

Bu mesaj tenpanter rumuzlu uyeden alinti yapildi
tenpanter demiş ki:
Bu kadar oyun yetmedi mi :D

Daha bile fazla oynadım ama aklıma gelmedi hepsi ve yazması uzun sürer yani oynamadığım kalmadı gibi birşey o yüzden kalanları yorum atarsınız diye bekliyorum :)

Bu mesaj L0nelyHeRo rumuzlu uyeden alinti yapildi
L0nelyHeRo demiş ki:
Serios sam serileri batman,Battlefied,reckoning,mortal kombat,crysis3,call of duty serisi,dark souls,darksiders2,hitman absolotion,max payne serisi,Sleeping Dogs,Metro Last Light,prototype serisi,Medal of honor Warfighter,Sniper ghost Warrior2 Şuanlık aklıma gelenler bunlar bu saydığım oyunlar dışında bunlara benzer iyi oyunlar bilen varsa paylaşırsa çok sevinirim zaten oynadığım oyunlara göre ne tür oyunları sevdiğimi anlamışsınızdır yorumlarınızı bekliyorum.
Seni Teneşir pak'lar hacım [horny21

Bu mesaj Salvation rumuzlu uyeden alinti yapildi
Salvation demiş ki:
yarın saints row 4 ve splinter cell Blacklist çıkacak onları tavsiye ederim

Saints row the third adlı oyun var pek sarmadı beni açıkcası diğer dediğin oyunada bakıcam birazdan teşekkürler

Bu mesaj M ' BiLGiN rumuzlu uyeden alinti yapildi
M ' BiLGiN demiş ki:
Bu mesaj L0nelyHeRo rumuzlu uyeden alinti yapildi
L0nelyHeRo demiş ki:
Seni Teneşir pak'lar hacım [horny21
Bunlar çok az ya daha çok oyun var piyasada :D

Yukarı Alt