carwen

Bilgiliyim
Dvd-Romum bozuk diye servise götürmüştüm ve bugün yaptılar eve getirdim denedim çalışıyor ama bi sorun olmaya başladı silkroada giriyorum ardından msn'e geçmek istediğimde pc donuyor ve reset atıyor.Sonra bilgisayar açılmıyor, fişi çekip 10dk bekledikten sonra açabiliyorum ancak..

Çözümünü biliyor musunuz? :think:

powersupley gibi geldi bana
bence verdıgın servıse çamur at ben sıze verdıgımde böyle bı sorun yoktu nedir bu gibisinden söylen adamlara

carwen

Bilgiliyim
Evet düşünüyorum öyle yapmayı ve onlardan bekliyordumda..

Bilmiyorum bilgisayarım bi acayip oldu, keşke götürmeseydim.

yedek bi güç kaynagın varsa bı değiştirip dene istersen sorun ondaysa bıle orta kalıte bır sey alsan cok bi masraf cıkarmaz sana

carwen

Bilgiliyim
Aman aman yine format nefret ediyorum umarım gerektirmez. ^^

Ayrıca benim belleğim bu kadar değildi, sanırım belleğimide yürütmüşler:D

- Resim Silinmiş.

:think: :think: :think:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yok o ram ondan ole deil ram cleaner kullan geçer. Bnce işlemcinde yapıyor olabilir suply de olablir ama işlemci kaynaklı oldunu düşünüyorum bn :D .

carwen

Bilgiliyim
MYSTR0 demiş ki:
Yok o ram ondan ole deil ram cleaner kullan geçer. Bnce işlemcinde yapıyor olabilir suply de olablir ama işlemci kaynaklı oldunu düşünüyorum bn :D .
Biraz daha açıklayıcı yazsan. :twisted:

:D otur pc nin basına bozulmicak bozulmicak de :D düzeldigini düşün düzelir :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hiç olmadı %20-30 etki ediyor taby yeterli şekilde yaparsan xD:D

anladıma Göre Senin Pc Sroya Girince kendine Res Atıyor Yani İşlemciye Vede Ram lerine yüklendiginden dolayı olabilir servisine güvenmiyorsan kasanı ac ramlarıne bak kendi ramlarınmı yoksa calmıslarmı ayrıcada işlemcinin fanının düzgün şalıştıgından emin ol tam sogutmadıgındanda öle yapıyor olabilir olmazsa servisine götür belki bi parçasını yürütmüşlerdir benim basıma geldi adamdan söke söke parasını aldım

eger ram ini yürütdüyseler ve baska ram koyduysalar ram uyuşmazlıgı olabilr ondanda resett atabiliyoo

carwen

Bilgiliyim
Srodan kaynaklandığını düşünmüyorum, msn ve sitede takılırken de oldu ve bi dahaki açılışında bu hata çıktı;

Warning!!! The previous perfonmance of overlocking is failed, and the system is restared to the defaults setting.

Sanırım biosumda sorun var. :think:

Sen bi resim cek sonra painte yapistir. Yapistirir yapistirmaz yine reset atarsa gel soyliyim sana sorunu :D

umut fanlarından biri çalışmıyor olabilir pc yi ac ve bak sonra pc aküsüne bak orası cok ısınıyor ise tekrar bilgisayar tamircisine götür

carwen

Bilgiliyim
Servise gittim tekrar sordum, pazartesi getir bakalım dediler tekrar götüreceğim.
Poffff :sfff: :sfff:

Yukarı Alt