arkadaşlar pc yi kapatıyorum veya beklemeye alıyorum . 2 sn sonra hemen geri açılyıor ve açılıncada ekran gelmiyor. yani görüntü yok çıldırcam bios ayarlarında bir sorun varmı diye baktımda bişi anlamadım
yardım edermisiniz

last_knight demiş ki:
çok komiksin

arkadaşlar Bu durumu bilen birisi varmı ? yardım edin lütfen
Fişi çekicek kadar aklım var arkadaş sağolsun kendisind çok banada veriyor . eyw!

neden oluor acaba ?

yaptım olmadı :) başka bişiden olmazmı acaba mesela kasa ile ankart arasındaki açma kapama led leri ? çünki ben pc yi tamamen dağıttım geri toparladım böle oldu :(

Bios'a gir ana menüden power management setup gir. Wake up by mouse ya da wake up by keyboard gibi seçenek görürsün. Herhangi birisini enabled durumuna getir. Sonra Esc ye basarak ana menuye kadar gel sonra save'le. F10 bas sonra enterle. Savele'din(kayıt eddin) tmm bundan sonra pc'ekran gidince mauseyi oynat veya klavyeden tuşa bas.

Bios Pilini Ve elektriğini Bir süre Kapalı Tut Tekrar Geri Tak . Olmadı Power Düğmelerini Devre dışı bırak Kasanın içinden Birde Öle Dene Oda Olmassa Ana Kartında Şase var Demektir.. Anakartın Tamirlik Olmuş Yani.:)

şimdi kasanın arkasındaki psu kablosunu çıkar kasanın power tuşuna 30saniye basılı tut.kasanın içinde statik akım olabilir

Yukarı Alt