Son günlerde çok fazla ???? yiyorum hotana girdimi çıkmak neredeyse imkansız oluyor. Bilgisayarın ekran kartını güncelledim virüs programını kaldırdım herşeyi denedim ama olmadı hatta format bile attım yine olmadı.
- Resim Silinmiş.
bu program sanırım pcnin voltajını gösteriyor.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
abicim bu programdaki voltaj değerleri neyi gösteriyor kırmızı görünen voltaj değeri neden öyle düşüktür bunu sebebi nedir sroda sürekli soru işareti yememin bununla alakası varmıdır. Powersupply veya bios pilini değiştirmelimiyim lütfen bir yardım.

Buraya bakan yokmu kaç gün oldu sorunuma yardım bulmayı bırakın ne olduuna yorum bile yapılmadı. İllaki başlığa yardım edin buraya bakın tarzı yakarışlarmı yazalım.

Önemli değil. Bir bilgisayarcıya yada arkadaşından snn kinden yüksek güçlü bir power bul dene eğer vermez sise anlaki powerdır :D

Kardeş 1,5 senedir kullanıyordum sorun yoktu son günlerde sorun oluyor. donanımda hiç bir değişiklik yokken birden yetmemeye başlaması bence mantıksız, içini açıp baktım herhangi bir sorunda görünmüyor (kondansatör şişmesi veya herhangi yanık veya koku vb.) ben sorunu tamamen powersupplye bağlamakta istemiyorum ekran kartı ve bios pilindende şüphelerim yok değil.

gncosmnli demiş ki:
Kardeş 1,5 senedir kullanıyordum sorun yoktu son günlerde sorun oluyor. donanımda hiç bir değişiklik yokken birden yetmemeye başlaması bence mantıksız, içini açıp baktım herhangi bir sorunda görünmüyor (kondansatör şişmesi veya herhangi yanık veya koku vb.) ben sorunu tamamen powersupplye bağlamakta istemiyorum ekran kartı ve bios pilindende şüphelerim yok değil.
Bios voltage ayarları ile oynanmış olabilir 3. sekmedeki kırmızı ile görünen değer herhangi bir fan olmamasına rağmen 5,38 görünüyor. Yada problemli bir fan var

Yukarı Alt