Server
Flora
Takımı
Galatasaray

- Resim Silinmiş.​

Soru : PBMC Bot çok güzelmiş, ben bu botu kullanmak için ne yapmalıyım?
Cevap:
1-ilk önce bot sitesinden kayıt olmalısınız, nasıl kayıt olacağınızı öğrenmek için tıklayın
2-daha sonra eğer kredi kartınız ve de paypal hesabınız var ise paypay üzerinden nasıl pmbc bot alacağınızı öğrenebilirsiniz.
3- PBMC Bot satın aldıktan sonra PBMC Bot Resimli Anlatım bölümünden nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz...

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kasması için denemedim ama kasıyordur illaki sonuçta bot bizden daha iyi kasacağı kesin.

ayrıca bu bot değil bende kulanıyorum sadece OTO LURE----OTO WARRİOR/CLERİC BUFF

kötü yanları
şehre gidip gelmiyor
item toplamıyor
yaratıklara vurmuyor

max 2 pc de kulanılabiliyor yani sbot gibi
ayrıca lureyi hiç durmaksızın yaptığı için pt de speed basılsada genelde denk gelmiyor ondan dolayı lurede yatabiliyor ama çok değil ve özellikle programı gece bırakcaksanız üstünüze mutlaka vigor fazla alın ve elbiselerinizde durabilty olsun xD programla ilgili bi sorunu olanb ana yazabilir

arkadaşlar bu pbmc ile açtığım client çok fazla cpu kasıyo bendemi sorun var yoksa herkesdemi böyle cpu intel core 2 duo 2.53 ghz

sabot demiş ki:
arkadaşlar bu pbmc ile açtığım client çok fazla cpu kasıyo bendemi sorun var yoksa herkesdemi böyle cpu intel core 2 duo 2.53 ghz
clienti elle dondurman lazım^^ Bunun için bir rehber hazırlayacaktım ama üşengeçlikten yapamıyorum :P

ErdiDemiral demiş ki:
sabot demiş ki:
clienti elle dondurman lazım^^ Bunun için bir rehber hazırlayacaktım ama üşengeçlikten yapamıyorum :P
nasıl elle dondurcam anlamadım daha açık anlatır mısın ? teşekkürler .

sabot demiş ki:
ErdiDemiral demiş ki:
sabot demiş ki:
nasıl elle dondurcam anlamadım daha açık anlatır mısın ? teşekkürler .
windows tuşuna bas char ekrandayken, ekran donduğunda hide client.

ben bot aldmda oluyordu bir anda skiller gitti ve görünmüyor ne yapmam lazım oyunu baştan kurdum botu sildim kurdum olmuyor

yan çara girdim onda çıktı fakat yüksek lvl çarımda görünmüyor :S

Yukarı Alt