18 Nisan 2010

Bildiğimiz sıradan bir pazar günüydü. Tek farkı ygsnin üstünden 1 hafta geçmiş olmasıydı. Bu aralar morallerim çok bozuk be günlük, bir şeyler ters gitmeye başladı. Öpüyorum seni.

sevgili günlük 3 günlük anımı anlatıcam

cumartesi günü evde oturuyordum hiçbirşeyden habersiz saat 5 oldu arkadaşa msnden söledim dışarı çıkalım diye çıktık okulun bahçesine oturduk kimseler yoktuk 15 dk sonra aşağıya indik park gibi biryer var oraya arkadaş topla oynuyordu bende kenarda tel ile msjlaşıyordum sonra bi abi geldi mahalleden gelin maç yapalım dedi iyi dedik ben geçtim kaleye gol yedim top arkaya kaçtı almaya gidiyordum koşarak tümseğe takıldı ayağım hop kolumun üzerine düştüm 5 sn de olduu olaylar inanamadım kolumu görseniz s şeklini aldı inanamadım ambulansı aradılar geldi ambulans aldılar yolda serum taktılar hastaneye gittik kolumu gören herkes inanamadı çok kötü kırılmuş dedi bazı doktorlar ameliyat olabilirsin dedi o anda çöktüm ardından bi yere götürdüler doktor kolumu düzeltti altına yarım alçı koydu rötgen çekildim krmik tamamen kırılmıştı çok açık görülüyodu odaya çıkardılar yukarı gece oldu asıl doktor geldi 5 kişi filan toplandılar elime bir yüklendiler ben ahhh.. dedim doktor eliyle hamur düzeltir gibi düzeltti sonra hemen ardından alçıya aldılar kolum şuan 17 kilo vvardır hala ameliyat riskim vardı 1 gün yattım hastanede ertesi gece rötgen çekindim doktor baktı çok güzel yarın çıkıyosun dedi oan hiçbirşey beni bukadar mutlu edemezdi ve şimdi burdayım sol elimle yazıyorum.

ana fikir: sağlığınıza iyi bakın dikkatli olun pray:

25 Nisan 2010

Bugün mükemmel bir gündü günlüğüm. Dershaneden kaçıp kitap fuarına gittik. Bil bakalım n'oldu? Nerden bilcen lan :mrgreen: Sarızeybek paşamı gördüm :buddha: Nasıl heyecan yaptım bilemezsin adamın başı kalabalık bile değildi ama sadece kitap imzalatıp fotoğraf çektirdim. Çıktıktan sonra niye konuşmadım diye kızdım kendime. Olsun olsun ben o kitabı nasıl şevkle okurum şimdi vışşşş :twisted: Neyse günlüğüm daha güzel pazar günleri görmek dileğiyle kapatıyorum seni. :)

Sevgili günlük , süper geçiyo lan günlerim makara:

İlk olarak eski sevgilimle tekrar barıştık ve 5800 aldırdım bizimkilere. Herşey süper :muck:

9 Mayıs 2010

Geçenki konser işini büyüttük bir tanemle. İkimiz de trip atıyorduk. Ben de mal gibi geri adım attım. Çok seviyorum ondan oluyor ama :cry: Neyse işte bugün LYS 4 denemesinden sonra 3.5 saatlik bir vakit vardı LYS 3 denemesi ile. Biz de can sıkıntısından vapura binip karşıya geçtik. YKM'ye girip takım falan baktık. Pierre Cardin, Sarar falan bakıyoruz, Tarih öğretmeni takım elbiselerde bir püf noktası göstermişti bize de tek tek bakıyorduk ceketlere falan :mrgreen: Fiyatlarının maşallahı vardı 500-700 arası takımlar nese:

Dönüşte cesaret aradım Y'yi, görüşelim dedim, olmaz dedi. Aradığıma pişman oldum... Sonra döndüğümüzde bizimkiler de git git görüş mutlaka falan deyince bir daha aradım, dershanenin önünde bekliyordum, bekleme falan dedi ben beklerim dedim, yüzüme kapadı telefonu bekleme diye. Ben de mesaj attım artık inada bindi inadına bekleyeceğim gibisinden. Bekledim biraz daha baktım karşıdan geliyor, gelişi 20 saniye olsa, konuşmamız öpmem vs 15 saniye sürse, yukarı çıkışına bakışım da 5 saniye olsa 40 saniye falan ediyo, 1 dakika bile görmesem de en azından bir görmüş oldum. O yüzden azıcık da olsa içim rahat. :roll: Çok iyi gidiyorduk, onun ilki olduğum için bazen artık özel hissettiriyordu bana kendimi ama; böyle basit tripler yüzünden üzüyoruz birbirimizi. Genelde de benim trip yapmamla başlıyor off... Bir daha trip mrip yok söz verdim kendime. sin:

Az önce kardeşimin dolu dolu 3'ü geride bırakıp 4'ten gün alışını kutladık. Çok sevindi canım benim :kalp: Nice mutlu yaş günleri diliyorum onun için.

Hoşça kal günlüğüm.

EliteTurk

Aileden
''AHOTOM''
Üniversitede finallerin yapılmasından sonra iş başvurularında bulundum ve geri dönüşlerinde aklıma yatan en iyisini buldum iyikide bulmuşum bir firma adı altında Turist Rehber liği benim için ilk ve başlangıçdı umarım sonuda başladığı gibi güzel biter 35 yol iz bilmiyen turist ve bir kaptanımızla beraber Antalyayı dolaştık bugün heycanlıydım otobüs ün mikrofonu elimden düşmedi bugün molalarda rahatlıyabilme imkanı buldum sadece gezdirdiğim turistlerin çoğu rus oldugundan dolayı pek anlaşamadık fakat ailelerinde ingilizce bilenlerle idare ettim bugün..

Günün sonunda günün başından beri ilgimi çeken tatlı bir kız o kadar güzeldiki şuana kadar o kadar insan gördüm ünlüsünden ünsüzüne fakat onda bana ait sanki garip bişeyler vardı ,dolaştırdığım turistler arasında oda pek ingilizce bilmiyordu çat pat anlaştık bende rusca bilmiyordum ama başından beri beni yakından takip ettiğini hissedebiliyordum sanırım ondan hoşlanmıştım gün bitti ona otelin resturant ında bir nescafe ısmarladım (aslında ısmarlamak denmez ama servisi ben yaptım açık büfe zaten otel :mrgreen: ) neyse hep aynı cümleler onuda benide yormuştu gözlerimiz bazen devreye giriyor bir an olsun sanki ikimizde birbirimize baka kalıyorduk bilirsin işte günlük ne bileyim garip bir duygu senden hoşlanıyorum desen kıza gerisi nasıl gelicek başlamadan biticeğinden korktuğum için sesimi çıkartmadım,çantasından bir roman çıkarttı AHOTOM yazıyordu başlığında bunu sende oku dedi ama Rusca yazıyordu ben bunu anlıyamam dedim o zaman öğrenirsin sorun değil günün birinde okursun dedi,bende aldım yol tarif listesinin yanına çantamın içine koydum..

Nescafelerimiz bitti yakında görüşmek üzere dedi bende pekala dedim odasına kadar eşlik ettim ve bugün o kadar şey yaşamışken sadece aklımda bunlar kalmıştı eve gelirken verdiği romana bakıyim dedim anlamasamda yapraklarını çevirmek istemiştim,yaprakların arasından bir not kağıdına tükemmez kalemle yazılmış bir not gördüm bu o tatlı kızın adı ve telefon numarasıydı.. :kalp:

Buda sanırım benim için bir adımdı Rusca öğrenmeye o kadar hevesliyimki şuanda bugün benim için bir dönüm noktası.. :curtain:

Sevgili Günlük,
Bugün çok mutluyum Dmod oldum,hazırladığım topic global yapıldı vb kısacası bugün çok güzeldi,şimdi ben gideyimde mahallede düğün var gidiyim biraz ortalığı keseyim hadi kal sağlıcakla :byes:

Rocky Balboa

Bilgiliyim
Günlük Moral 0 Hala Seviyorum Ama Söyleyemiyorum Yarın Sınav Var Eğer Kötü Alırsam Sınıfta Kalıyorum Hocanın Verdiği Yazılı Sorularını Hala Alamadım Berabat Ötesi Anlıyıcağın.

bugünle bağlantılı olduğu için dün geceden itibaren olanları yazıyorum.
Dün gece
Sitede bir konu görmüştüm 100 lvl Char aranıyor diye konuya tıkladığımda 100 lvl ve üstü character'e karşılık bir cep telefonu verileceğini öğrendim.Bunun üzerine konu sahibi SweetChieF e pm attm ve msn adresini ekledim konuştuk takası gerçekleştirdik o charı aldı bende telefonumun gelmesini bekliyorum bugün 11 sularında göndericekti neyse takası yaptık işimiz bitti dışarıya cıktım macı izlemek için arkadaşların dükkanına gittim sigara-cola-cips ayrılmaz 3'lü diyorum ben :)
Macı inter aldı belli bişeydi zatn
Pazar:
Sabahtan 12:30 gibi kız arkadaşımla buluştum konuştuk muhabbet ettik onu çok özlemiştim ondan ayrıldıktan sonra dershane sınavına gittim fizik-kimya-biyoloji 3 bölümdü fizik kimyayı çözdüm biyolojiyi salladım yapması zor geldi
sınavdanda cıktım eve geldim ve suan bilgisayarımın başında bu yazıları yazıyorum
PS:Telefonun gelmesini dört gözle bekliyorum umarım takas ettiğimiz arkadaş bir sorun cıkarmazda telefon elime ulaşır ben güvendim verdim character'imi umarım oda sözünde durur ve telefonu gönderir.
PS2:Okuyan okumayan arkadaşlara teşekkür ediyorum buraya olanları yazmanızı tavsiye ederim gerçekten iyi geliyor
Herkese iyi forumlar

JoS

rank8
Sevgili günlük,
Ilk kez yazıyorum ve gecikmeli yazıyorum. Bugünün işini yarına bırakmak adet oldu adeta. Sınava 6 gün kaldı içim hem rahat hem huzursuz. Matematik sınavı için heyecanlıysam namerdim, ama Fen sınavı biraz ürpertiyor içimi. Ama bir yandanda 27 Haziran Pazarını iple çekmemek elde değil. Bilgisayarımın başına yeniden rahat kafayla geçebilceğimin hayatımın devamının ilk günü.. O pazar zor ama güzel bir gün olucak. Içimden ben yapıcağımı yaptım diyorum. Beynim sen yapabilceğini yaptın desede vicdanım rahat değil. Kendimi kandırıp duruyorum. Çalıştığımı söylüyorum bir bok yaptığım yok. Sanırım birazdanda DotA ya gidicem. Çalışmam gerekiyor biliyorum ama olmuyor. Hep söylemişimdir çevremdekilere kapasite var azim yok. Bilmiyorum zor 2 hafta beni bekliyor. Sana 2. itiraf demetimi O Pazar günü sunacağım.

Şimdilik iyi bak kendine... Vakit Pwnage vaktidir.. Gideyimde biraz akıyım..

Hareketlendirelim. nese:

6 Mart 2011
Sevgili günlük;
Gece o kadar geç yatmama rağmen nedense erkenden uyandım bugün.Uyumak istiyorum ama uykum yok gelmiyor.Öyle böyle derken uyandım.Gece çarları koymuştum uyanınca ilk işim onlara bakmak oldu fakat elektrikler gitmiş hem de o kadar süre gitmiş ki laptopın şarjı bitmiş ama o süre içinde gelmemiş.Klima da bi garip elektrik gidip gelince çalışmaya başlıyor.Gece yine çalışmaya başlamış uyanınca o kadar sıcak olmuş ki baya bi terlemişim.
Dün arkadaşlar maça çağırmıştı fakülte takımı filan var onlarla maç yapıcaz demişlerdi ben de önceki maçta baya bi yaralamış her tarafımı gelemem demiştim.Bu sefer başka bi arkadaş çağırdı maça gidelim ona da dedim yorgunum falan ama kıramayacağım bi arkadaş olduğu için ikna etti beni; gel gelelim kalbim o kadar temizmiş ki yağmur yağdı maç iptal. :lol:
Ahh tabi bir de yarın ki roma borçlar hukuku sınavı var.Geçen dönem 4 dersten kaldığım için biraz derslere asılmaya karar verdim.Ama yok olmuyor ne zaman başına otursam bir şeyler kalk diyor.Ben de kalkıyorum. :mrgreen: Ders çalışmayınca önce dota sonra pointblank daha sonra pes baya bi koptumm.Bakalım ne yapıcaz yarın. :rolleyes1:

Yukarı Alt