TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
Uzun zaman sonra bir kupon yapayım dedim. Herkese bol şanslar.

Not: Misli değerini bütçenizi sarmayacak şekilde oynamanız olası kupon kaybetmesinde sizi üzmemiş olur. :curtain:

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
145 kodlu Manchester'ın 1-0 yenilmesinden dolayı kupon yatmıştır.Kupona ilk bakıldığında belki de en banko maç gibi görünse de bazen böyle oluyor. Sağlık olsun.

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
@TurKKillS Alexis Sanchez maçı satmış heralde :lol:

Bu sadece kaçan bir pozisyonu .
Vallah bu maç için alt mı 2 mi tercihi arasında kaldım 2 dedim. Ev sahibinin uzun süre galibiyeti yoktu lig de en son galibiyeti 27 ekim 2017 de almış ve ardında ki 5 maç mağlubiyet 3 maç da beraberlik 2 yazmak daha cazip geldi sonuç;

Doma$no

10 dan 4 tane ile rütbe geliyorsa :D Ben her gün 3maç bilirim ama illegala bulaşmıyoruz sermaye yok :D

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
10 dan 4 tane ile rütbe geliyorsa :D Ben her gün 3maç bilirim ama illegala bulaşmıyoruz sermaye yok :D
:) kuponlarını platformda paylaşabilirsin hem tutarsa bizde faydalanmış oluruz. :nod: Ayrıca oynadığım site bilyoner.com yasaldır. (2009 yada 2010 dan beri üyeyim. Yani illegal yerine yasal siteler var oranı azdır ama regaldir ve paranı çekmek de sorun yaşamazsın).

Rütbe konusu da Uğur'un jesti olur sadece :beer::muck:
Yaşım 15-20 arasında olsaydı rütbe hoşuma giderdi açıkçası ama 27 olunca artık forumda rütbeli olmuş rütbesiz pek de takılmıyorum o konulara, ortamın tadını çıkartmaya bakıyorum:dance:

Yeni kuponlarım gelecektir, takipte kalın cool2:

Yukarı Alt