Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Pazar günü su baskınlarına dikkat!

Yarından itibaren yağmur var. Cumartesi günü İstanbul'un Rumeli yakasında çok etkili olmasa da yağmur bekleniyor. Ama asıl yağış pazar günü geliyor.

Cumartesi gecesi Edirne'nin güneyinde, Saros körfezinde şiddetli yağmur bekleniyor. Meteorolojik tahminlere göre şiddetli yağış pazar gününün ilk saatlerinden itibaren Tekirdağ ve İstanbul'da da etkili olmaya başlayacak.

Gün boyunca Marmara'nın büyük bölümünü etkisi altına alacak yağış özellikle İstanbul'un Rumeli yakasını etkileyecek. Aşırı yağışın su baskınlarına yol açma riski var. Yağışlı havanın aynı gün akşam saatlerinden itİbaren İstanbul'u terketmesi bekleniyor.

Öte yandan yağmurun etkili olduğu günlerde Poyraz rüzgarı da aralıksız ve kuvvetli esecek. Bugün akşam saatlerinden itibaren şiddetini artırması beklenen Poyraz rüzgarının haftasonu ve önünüzdeki haftanın ilk günü de dahil, gece/gündüz aralıksız esmesi, zaman zaman Karadeniz'de 6 Marmara denizinde de 5 şiddetine ulaşması bekleniyor.

bu yağmura o kadar sevindim ki :lol: :lol: kuzenim fethiye'ye gitti almadı beni kal bu sıcaklarda istanbullarda dedi alsana yağmur :lol: makara:

Gece yağmur yıldırım sesiyle uyumayı özledim yahu gelsin Antalyayada şu yağmur sel.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Buura demiş ki:
Gece yağmur yıldırım sesiyle uyumayı özledim yahu gelsin Antalyayada şu yağmur sel.

oraya da harbiden ne yağıyor ya ne zamaan yağmur haberi çıksa bil ki o il antalyadır falezler dayak yemeyi özlemiştir dalgalardan :coffee:

Yukarı Alt