Takımı
Besiktas
Allah izin verirse bu pazar Sony Xperia Z alıyorum. Renk olarak siyah,beyaz ve mor var. Ben biraz farklılık olsun diye moru tercih ediyorum. Var mı aranızda Xperia Z kullanan?

Vodafone'dan tarifeye ek aylık 70 TL, 24 ay taksitle toplam 1680 TL'ye tekabül ediyor.

seskes

xperia tercih etmenin sebebi nedir ? 10 lira daha fazla verip s4 falan alabilirdin, merakımdan farklı birşeyini mi tercih ettin

seskes

xperia tercih etmenin sebebi nedir ? 10 lira daha fazla verip s4 falan alabilirdin, merakımdan farklı birşeyini mi tercih ettin

Takımı
Besiktas
Görüntü kalitesi, video çekim-izleme kalitesi, fotoğraf kalitesi, ses kalitesi, pil ömrü, internette dolaşma hızı ve dayanıklılığı beni cezbeden tarafıydı. 5" ekrana sahip ve 16 milyon renk, 1920 x 1080 piksel görüntü veriyor. Ayrıca herkesin elinde S4 var, fiyatının önemi yok sadece çok banel. Herkesin elinde artık iphone olsun s4 olsun note2-3 olsun. Ayrıca sony çok daha sağlam malzemeler kullanıyor telefon yapımında. Ya da o kadar genel almayayım, Xperia Z Sony akıllı telefon yapımında bir dönüm noktası. İnan aylardır araştırma yapıyorum telefon hakkında, pişman olmayacağım bir telefon almak istiyorum. Xperia Z'de kesinlikle kararım kesin ve net.

seskes

bende bi arkadaşın elinde kurcalama fırsatım oldu, çok sağlam telefondu güle güle kullan

Çok iyi telefon amaaaa, LG G2 ye de bir bak derim :wink1:

Takımı
Besiktas
@Egoist

Hacim acikcasi bu gune kadar gordugum her LG telefonda kusma hissi yasadim. Yani bu gune kadar yapilan neredeyse tum cihazlar tirt, G2 guzel diye G2 almam ben. Sony bilindik ve koklu bir marka, ozellikleri de beni en az 2-3 yil goturecek kapasitede. Belki de daha fazla. Bu yuzden aklimi bulandirmak istemiyorum :)

[ Mesaj mobilden gonderildi BlackBerry ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Nexus 5 tanıtıldı, kasım ortası gibi asya ülkelerine dağıtım yapılacakmış. Onu bir incelemeni tavsiye ederim.

ps: Sonyciyim, ama yeni Nexus çok hoşuma gitti benim. 1600den daha uygun fiyata geleceğini tahmin ediyorum, tercihim nexustan yana olurdu.

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Canını sıkmak gibi olmasın ama tarifeye ek 24 ay olayı o kadar nalet bişey ki anlatamam bende bir hevesle S3 aldım ilk çıktığında tarifeye ek 90 TL hala öderken sinir küpü oluyorum.Yinede hayırlı olsun.

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Redd rumuzlu uyeden alinti yapildi
Redd demiş ki:
Canını sıkmak gibi olmasın ama tarifeye ek 24 ay olayı o kadar nalet bişey ki anlatamam bende bir hevesle S3 aldım ilk çıktığında tarifeye ek 90 TL hala öderken sinir küpü oluyorum.Yinede hayırlı olsun.
Neden hacım, biraz daha açar mısın konuyu net olarak neye sinirlendiğini anlayamadım. :think:

Takımı
Besiktas
Telefondan memnun kalma konusunda sıkıntı yaşamazsın ama aynı işyerinde çalıştığım kardeşim gibi gördüğüm arkadaşımda vodafone dan xperia z aldı şuan faturalı hattını kapattırması gerekiyor çok büyük sıkıntıda taahhüt yüzünden :D Kredi kartı bulabilirsen 1400 1500civarına bulabilirsin taksitle gibime geliyor az bi araştır derim piyasayı.

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:
Bu mesaj Redd rumuzlu uyeden alinti yapildi
Redd demiş ki:
Neden hacım, biraz daha açar mısın konuyu net olarak neye sinirlendiğini anlayamadım. :think:
Şöyle örnek vereyim S3ün değeri düştü 1.200 ile 1.000 TL arasına ,benim de taksitin 24 aydan kaldı 9 ay ama bende öde öde bıktım artık, ay dediğin hemen geliyor bir zaman sonra telefonun değeri de düşünce bu ödenen para insanı sinir ediyor :!!&%&!

İlk çıktığında alanlardan olarak hava atarken/kullanırken sıkılmıyordun ama değil mi? Herşeyin bir bedeli vardır ödediğin para onu yeni çıktığında almış olmanın bedeli, telefonun bedeli zaten belli :)

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
İlk çıktığında alanlardan olarak hava atarken/kullanırken sıkılmıyordun ama değil mi? Herşeyin bir bedeli vardır ödediğin para onu yeni çıktığında almış olmanın bedeli, telefonun bedeli zaten belli :)

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile
Esaretin bedeli

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Yukarı Alt