1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Pazar akşamı görüşeceğiz.


 1. Addicted

  Addicted olduser

  Kayıt:
  17 Eylül 2007
  Mesajlar:
  10.418
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Homeless
  “O akşam tüm Türkiye kimin ne olduğunu görecek, ben şimdi herkesin eteğindeki taşı dökmesini bekliyorum.”

  GALATASARAY Kaptanı Arda Turan’ın sert bir şekilde eleştirdiği Erman Toroğlu, Turan’a ve Galatasaray Kulübü’ne pazar gününe kadar yanıt vermeyeceğini açıkladı. Toroğlu, “Pazar akşamı tüm Türkiye kimin, ne olduğunu görecek” dedi. Toroğlu, kısaca şunları yazdı;

  “Arda Turan’ın ve Galatasaray Spor Kulübü’nün açıklamalarını hepiniz okudunuz. Yandaki sütunda da, benim Telegol Programı’nda neler söylediğimi okuyabilirsiniz.
  Bu konuşmayı ben televizyon ekranından yaptım.
  Onun için de yanıtını televizyon kanalında vereceğim.
  Ama şunu açık ve net bir şekilde ifade etmeliyim.
  Ben ne söylediğimi biliyorum.
  Lütfen pazar akşamını bekleyin. Çünkü o akşam, tüm Türkiye, kimin ne olduğunu görecek.
  O zamana kadar herkes eteğindeki taşı döksün.”

  GALATASARAY'DAN ARDA'YA DESTEK AÇIKLAMASI

  YILDIZ OYUNCU GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

  ARDA NE DEMİŞTİ?
  Bir şerefsizlik gidiyor. Nefret ediyorum...

  “BİZİM ülkemizde herkes doktor olmuş ve fikir beyan ediyor. Biri çıkıp ‘Seks yüzünden olmuştur” diyor. Biri şerefsizlik yapıyor, diğeri alıp o şerefsizliği gazetesine manşet olarak koyuyor. Bir de utanmadan benim kız arkadaşımla fotoğrafımı koymuşlar. Bir şerefsizliktir gidiyor. Bazı şeylerden nefret ediyorum. Şerefsizlik diz boyu, bir şey yapamıyorsunuz. 238 maç oynayan Arda’ya saygı yok.”

  ERMAN HOCA NE DEMiŞTi
  Ben kendi sorunumdan söz ediyorum, Arda’dan değil

  Erman TOROĞLU: Arkadaş şunu söyleyeyim, ben bu sakatlığı geçirdim. Benim bu sakatlığı geçirmeme sebep, takım o zaman pazar-çarşamba maç yapıyordu. Ben kendime bakmadım, kabahat bendeydi, tamamen bendeydi. Fazla seks ve dinlenmemekten dolayı ben bu sakatlığı geçirdim. Kendime daha iyi bakarak, daha sonra acı çekerek bunu kendi kendime iyi etmeye çalıştım. Ama bunun suçu bendeydi.
  Serhat ULUEREN: Sizde böyle oldu diye Arda da böyle olacak değil.
  Erman TOROĞLU: Ben kendi sorunumdan bahsediyorum. Futbolcu kuvvetli olduğu zaman daha az sakatlanır, kendine bakmadı mı bir tarafı otomatik sigorta gibi patır kütür atar.

  Fazla seksten dolayı sakatlık olur mu?

  Alakası yok
  Prof. Dr. Ömer TAŞER (TFF Sağlık Kurulu Başkanı)
  Alakası yok. Tam tersi, seks yapmayan kişilerde birikim olur. Bu da o kişiyi etkiler. Eğer değişik kişilirle seks yapılırsa ondan geçecek hastalıklar vucuttaki direnci azaltır.

  Sporcu fıtığı
  Prof.Dr.Burhan USLU (Ortapedi Uzmanı)
  Fazla seksten sakatlık olmaz. Arda’nın ameliyat olduğu yer adale yırtığından dolayı oluşan kasık fıtığıdır (sporcu fıtığı). Kendisi doğru adrese gitti. Fazla seks insanı yorgun düşürür.

  Kadınlarda da olur
  Dr. Adnan BAĞRIAÇIK (Basketbol Milli Takım Doktoru):
  Bunun seksle uzaktan yakından hiçbir alakası yok. Bayan sporcularda da görülebilecek bir rahatsızlık bu. Arda’nın ameliyatında görüldüğü üzere bir kasık fıtığı olayı.

  Bir fantezidir
  Ertan HATİPOĞLU (Atletizm Milli Takım Antrenörü):
  Futbolcuların yarısından fazlası ve atletizmde sprinterlerin ve özellikle engelcilerin başına gelebilen bir sakatlıktır. Bu olay, seksten kaynaklanıyor diyen insanların bir fantezisidir.

  Sakıncası yok
  Naim SÜLEYMANOĞLU (Eski halterci):
  Bir sporcunun düzgün seks yaşantısı olduğu sürece hiçbir sakıncası yoktur. Tam tersine sporcu daha verimli olur. Spor yaparken kız arkadaşlarımız oldu. Hiçbir sorunumuz olmadı.

  Yorgunluk olur
  Frank Dallwig: (Dillenburg Antrenörler Derneği Eğitmeni)
  Çok seks yapmakla fıtık olup, ameliyat olan hiçbir futbolcuya rastlamadım. Böyle bir olay duymadık. Olacağına da inanmıyorum. Çok seks yapanda hafif bir yorgunluk gözükür.