arkadaslar botsmall dan paypalla bot almaktaydim ama 6-7 ay kadr oyunu birtaktim dolayisiyla bot almaidm sistem degismis sanirim eskiden paypala tikliyorduk ve direk siteye yonlendiriyordu login olup odeme yapiyordum ama artik eksisi gibi degil Sad.. nasil bot alabilirim paypal hesabi ile yaridmlairnizi bekliorum iyi forumlar...

ghostly demiş ki:
arkadaslar botsmall dan paypalla bot almaktaydim ama 6-7 ay kadr oyunu birtaktim dolayisiyla bot almaidm sistem degismis sanirim eskiden paypala tikliyorduk ve direk siteye yonlendiriyordu login olup odeme yapiyordum ama artik eksisi gibi degil Sad.. nasil bot alabilirim paypal hesabi ile yaridmlairnizi bekliorum iyi forumlar...
Wallahi ben artık hiç uğraşmıyorum paypalla direkmen gittigidiyordan alıyorum tr.botsmall.com aracılıgı ile zaten 2 ytl fln farkediyo Üstelik şimdi alırsan 120 daha kazanma şansın var.

Ben 2 gün önce aldım 120 bot kredisi daha hediye kazandım. sitedeki Kazananlar listesinde nickimide görebilirsin :)

hmm peki bana tr.botsmall araciligi yada gittiyordan naisl alacaigm konusunda bilgi werreiblirmisin?:D

Yukarı Alt