KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE HACK AMACI YOKTUR. Program yok.. oyun hesabınızla giriş yok. kredi kartı bilgisi girmek yok. sadece paypal hesabı açın. siteye üye olun ve para kazanmaya başlayın. 75 dolar olduğunda paypala aktarın paranızı ve güle güle harcayın

İSTEDİĞİNİZ KADAR PREMİUM ALIN.
1. BÖLÜM;
PayPal Hesabı Almı; PAYPAL İNTERNETTEN GÜVENİLİR E-MAİL YOLUYLA PARA HESABINIZDIR.ZATEN KREDİ KARTI İLE ALANLAR PAYPALI DAHA ÖNCEDEN BİLİR. O HESABINIZIDA KULLANABİLİRSİNİZ. YENİ HESAP AÇIP KREDİ KARTI GİRMEDENDE KULLANABİLİRSİNİZ..

Paypalın Sitesine Giriyoruz:
http://www.paypal.com

SignUP yazisina tıklıyoruz...

1.Aşamada email adresi hariç bütün bilgileri sallayabilirsiniz.. Ama e-mail adresini doğru yazın yoksa hem hesabınızı aktive edemezsiniz hemde asıl yöntemden yararlanamazsınız.

Burada 2.Aşamada karşınıza kredi kartı bilgileri gelecektir.. Pencerede üstteki PayPAL logosuna tıklayın ve kayıtın 2.aşamasında kayıttan çıkın...

sonra e-mail adresinizden doğrulamayı yapın.. PayPAL a yeni hesabınızla giriş yapabiliyorsanız bu adımı artık geçebiliriz...

DAHA SONRA 2.BÖLÜMDE İSE BU LİNKE TIKLIYORUZ

http://www.awsurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=berkozalp

5-10 Dk da 27$ (Gerçekten Oluyor)
hiç bu kadar çabuk para kazandıran bir site görmedim..ben de biraz önce üye oldum..parayı da garanti veriyorlar..arkadaşım aldı da..benim yeni haberim oldu..neyse sadede geleyim...
açılacak sayfada sağ üst köşede Create A Free Account'a tıklayın.Daha sonra boşluklara şunları yazacaksınız:

Username: Kullanıcı adınız
Password: 7-15 karakterli şifreniz
First name: Adınız
Last name: Soyadınız
Email Address: Email Adresiniz(Paypala verdiiniz e-mail adresinizle aynı olsun)
ve en son da kutucuğun içine resimde gördüğünüz karakterleri girip Create Free Account butonuna tıklayın.

Ve Sonra Aşşağıda Üzerinde 4$ 6$ Ve Bazı Yazılar Olan

Linklere Tıklayın, Start Survey Butonuna Bastıktan Sonra

Click For Web Site 1 E Tıklayıp Siteye Göz Atın,

Alttaki Boşluğa it's a good site,really this is very nice,great site this gibi ifadeler yazın

web Site 2 İçinde Aynısını Yapın ve 4$ hazır

Tüm Linklere Aynısını Yaptıktan Sonra.... 27$ ınız Hazır Olacak 75$ olduğu zaman(3 kere aynı islemleri yaptıktan sonra paranız hazır)

Reedem Moneye Tıklayıp PayPal Hesabına Aktarın

isterseniz metin2 de ep alın
isterseniz knightta cash veya premium
isterseniz sro da silk alın
veya paypal destekli sitelerden alışveriş yapın

arkadaşlar zaten üye olunca linklere tıklayarak oralara yazıp doldurursanız isterseniz sallayın kafadan 27$ zaten oluyor

sizin referansınızdan üye olan 1 kişi için kazanacağınız parada 1.25$ az değil

!! Bu Yazı KoMPLe !! ALINTIDIR !!

yaw 2 saatte 75 dolar kazanılsa böyle sizce kimse çalışmaya falan gerek duyarmıydı?

abi wallaha kafayı yiyyosn 28 de takılıyo 75 e kadar 39 üye yapman gerekiyo ama yalanmı bilmiyorum okadar kolay kazanılmıo o yazı tamamiylen alıntı denedim ve direk o yazıyı okuyup kopyaladım !!!!

Kesinlikle Hack Mack Olamaz Zaten Denenirse Bilmiyorum (kendimi avutmak için 7 -- 8 siteye üyeyim hiçbirinden para alamadım !!!! )

denemekte fayda var diye diğe düşündüm bilmiyorum maksat altarnetif
( ( ( ( ( ( ( Bilginiz olsun Her Forumda War Nassa ) ) ) ) ) ) ) ) )

Alana Olursa lütfen yazsın !! 33 oldu bakalım !!! inş glir bu amma duyduğum kadarıyla tam alırken banlanılıyormus inşş öyle bişey yoktur !!

kardeş hiç heveslenme ben bu siteyi biliyom yalan bizim arkadaş 200 dolar yaptı cash out dedi sonuç e-maile gelen msj hile yaptınız bende 75 yaptım banada hile yaptınız die msj geldi bilmiyorum ben yourumu size bırakıyorum bana sorarsanız bux.to nun üstüne yok 20 dolar biriktirdim yatırdılar şimdi 33 dolar var biraz daha biriksin cash out yapçam adamlar yatırıyo ben gatanti veriyorum http://bux.to/?r=Hakan burdan bux to ya kayıt olursanız +0,09 dolar verir benim referansım olursanız yani normal kayıt olmak içinde www.bux.to diyorum saygılarla headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9

Takımı
Galatasaray
Arkaşlar Bunlar Belki Doğru Olabilir Ama Aldığınız Paylap Hesapları Yanlış Yani Onaylanmamış...Paypal Hesabınızı Açın İsminizin Yanında Unverifield Yazarsa Aktif Deildir..Bunlardan Para Kazansanız Bİle Para Giriş Çıkışı Yapamazsınız...Ancak Paypala Kredi Kartı Numaranızla Üye Olursanız Orası Verifield Olur Ve Para Yatabilir Tam Bİlmiyom Ama Karttan 2.5$ Falaln Çekiyorlar Sanırım....Hadi İyi Forumlar...

anilgs demiş ki:
Arkaşlar Bunlar Belki Doğru Olabilir Ama Aldığınız Paylap Hesapları Yanlış Yani Onaylanmamış...Paypal Hesabınızı Açın İsminizin Yanında Unverifield Yazarsa Aktif Deildir..Bunlardan Para Kazansanız Bİle Para Giriş Çıkışı Yapamazsınız...Ancak Paypala Kredi Kartı Numaranızla Üye Olursanız Orası Verifield Olur Ve Para Yatabilir Tam Bİlmiyom Ama Karttan 2.5$ Falaln Çekiyorlar Sanırım....Hadi İyi Forumlar...
kardeş ittdasına girelim mi?100000000000000000000000000000000000doların iddaya varım ben www.silkroadonline.net den silkde aldım www.tehpowerlevel.com dan gold da aldım hiç birinden senin dediğin türden hesabın tam hesap olmamasından kaynaklı bir sorun olmadı sadece radshare den premium alıcaktım kredi artlı yani tam onaylı istedi

Yukarı Alt