Darwell

Tanınıyorum

Paralı üyelik almanın en kolay ve güvenli yolu PayPal.

Neden en kolay ve güvenli yolu PayPal ?

Kredi Karti ödemelerinizde sahte kredi kartı olayından dolayı fazlası ile mimli olan Türkiye bir çok sorun yaşıyor.

Çok arkadaşımın kendi kredi kartı ile ödeme yapip 3 gün sonra hesaplarinin kapatildıgını gördüm.
Sebebi bankanın onay vermemesi sizi suçlu durumuna düşürür ve sanki kredi kartı hırsızlıgı yapmış muamelesi görürsünüz.

Bu yüzden paypal ile odemek hem cok kolay hemde güvenlidir ve risk taşımaz.

Sadece PayPal'a üye olarak Power Up Store dan sadece PayPal email adresinizi ve sifrenizi yazarak güvenli bir sekilde alişveriş yapabilirsiniz.

Geri kalan tüm işlemler sizin dışınızda Joymax ve PayPal arasında halledilir.
Power Up Store dan her hangi bir ürün almanız için sadece PayPal email adresiniz ve sifreniz yeterlidir.

Bu bölümde size resimler ile PayPal kullanarak nasıl güvenli bir şekilde üye olunduğunu anlatıcaz.

Öncelikle http://www.paypal.com adresine girmemiz gerekiyor.
Sayfanın türkçe dil desteğinin olmaması bir handikap ama sorun yaratmıcak tüm adımlar detaylı resimler ile anlatılacaktır.

Üye olma linkine tikliyoruz kirmizi oklar ve yuvarlaklar size yol göstericektir.

1. Adım

http://www.paypal.com adresine girdik.

Sign Up linkine tıkladık.

- Resim Silinmiş.

2. Adım

Resimde gösterildiği gibi Kişisel üyeliği seçtik
Ülke olarak Turkey Seçip Devam ettik.

3. Adım

Formumuzu eksiksiz ve tam olarak dolduruyoruz.
Kullanıcı ve Güvenlik sözleşmelerini kabul ederek devam ediyoruz.

- Resim Silinmiş.

4. Adım

Tavsiyem bu aşamada kredi kartızı eklemenizdir.
Daha sonra eklemeniz zor olacaktır

- Resim Silinmiş.

5. Adım

Bu adımda kendinizi PayPal'a ispat edip limitleri kaldirmak istiyormusunuz diye sormak da. Limit 250 Amerikan Doları.
Bence yeterli bir limittir.
Cancel'ı tıklayarak hesabiniza giriş yapabilirsiniz. Burdan direk 7. adıma gecebilirsiniz.

6. Adım

Bu adımda PayPal kredi kartınızdan $ 1.95 çektigini ve sizi tanımladıgını sölemekte.
Bir sonraki kredi kartı hesap ekstrenizde paypalin cektigi $ 1.95 'i görebilirsiniz.
Hemen yanındaki 4 haneli sifre ile de limitleri kaldırabilirsiniz.

7. Adım

Tebrik Ederim artık PayPal'a üye oldunuz. Tek yapmanız gereken ve en önemli kısımlardan biri olan
email adresinizi aktive etmektir.

- Resim Silinmiş.

8. Adım

PayPal'a üye olurken girdigimiz mail adresimiz aşağıdaki gibi bir mail gelicektir.
Kırmızı okla gösterilen linke tıklayarak hesabinizi aktive edebilirsiniz..

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt