evet arkadaşlar 15 yaşındayım paypal hesabı açmak istiyorum ama kredi kartım yok.bunu kredi kartı olmadan nasıl açabilirim yani internetten para kazanıyoruz ve parayı direk paypala aktarım sanal ortamda harcamak gibi böyle bir şey varmı varsa nasıl yapabilirim :arrow: soru:

hadi ya.paypalı olan bi arkadaşla ortak iş yapsak :P ama olay onbox değil daha farklı. detayları pm den konuşuruz

Paypal açmak için kredi kartı gerekmiyor. Hatta çoğu site paypalında kredi kartı olmadan para gönderiyor . Fakat paranı harcayabilmen için.Kredi kartı veya bankamartik ile onaylatman gerekiyor.Onaylatma işlemi ; siteye kart bilgilerini girdikten sonra hesabından 1.95 usd çekiliyor. Gelen ekstrede çekilen paranın karşısındaki kodu siteye giriş yaptıktan sonra tanımlıyorsun böylece paypalın onaylanmış oluyor. Paypal için bankamatik kartın yeterli aslında. Kredi kartına gerek bile yok.

Guernica demiş ki:
sağol dostum ek kartım var ama annemin kartının ek kartı onunla oluyormu yani
değişen birşey olucağını sanmıyorum. Ama benden sana tavsiye , baban veya annenle git banka hesabı açtır. 18 Yaşından küçükler için velisiz açmıyorlar. Birde bankamatik kartı çıkart. Rahat et :)

Caffeine demiş ki:
Guernica demiş ki:
sağol dostum ek kartım var ama annemin kartının ek kartı onunla oluyormu yani
değişen birşey olucağını sanmıyorum. Ama benden sana tavsiye , baban veya annenle git banka hesabı açtır. 18 Yaşından küçükler için velisiz açmıyorlar. Birde bankamatik kartı çıkart. Rahat et :)
ty so much dostum

Yukarı Alt