Evet arkadaşlar.Popmundo adlı bir oyuna başladım.Vip account almak istiyorum ve paypal hesabına sahip değilim+sahip olsam bile kredi kartı sorun yaratıyo Ve benim paypal hesabına sahip birine ihtiyacım var.Bu kişinin moderatör , global moderatör ya da admin olması önemle rica olunur.Okulun açılmasını takip eden 1 hafta içinde gerçekleştiricem ayrıntılar ;

1-Bu kişinin Paypal hesabına 9 dolar bulunmalıdır
2-En azından mod. olmalıdır
3-Popmundo oynamış ve vip üyelik alma işlemini gerçekleştirmiş olursa iyi olur ama olmamasıda sorun yaratmaz
4-Bu kişinin banka hesabına 9 dolara denk gelen türk lirası+komisyon[isterse tabi :D] vip acc. fiyatının üçte birini açmamak şartıyla tabi yatırıcam
5-Ben parayı yatırdıktan sonra bu kişiye vipp . acc alma işlemini anlatıcam oda alıcak olay bundan ibaret :coffee:

Ps: Neden mi şimdi açtım? Bunu yapmamın tek sebebi okul alışverişi felan filan derken vaktim olmucak foruma bakmaya birkaç gün :D.Cuma-Cumartesi günü içinde birini bulucam ve takip eden bir hafta içinde işii başlatıcaz.

Herkese teşekkürler...

ps: yatmaya gidiyoum , istediğim kriterlere uyan kişiler buraya msn bırakabilir ya da ö.m yoluyla iletişime geçilebilir :thumbsup:

Okan abiyle anlaştık!!!

Yukarı Alt