- In the event of an anomalous transaction, you are limited to one attempt to
complete this transaction.
- If the payment restriction is in place due to excessive failed attempts,
the restriction will be lifted and reset at 00:00 Silkroad Standard Time everyday.

Silkroad'ın Sitesinde Tüm İslemleri Gerceklestirdim En Son Paypal a Yönlerdirdikten Sonra Benim iexplorer Hata Verdigi İcin Kapandı Ve Tekrar Almayı Denedigimde PaymentLimit Cıkıyor İlla 24 Saat Beklemek Zorundamıyım ? Bir Kurtuluşu Yokmu? Sabit Bir Konudan Yardım İstedim Fakat Cvp Gelmedigi İcin Yeni Bir Konu Actım..! Yardımlarınız İcin Simdiden Tşk.

1 kere yanlış oldumu 1 gun beklemelisin ben bu uygulamanın kalktıgını dusunuyordum ama paypalla alcaksan kore saatiyle o gunun bitmiş olması lazım ne yazıkki sansın varsa saat 23:59 dur:D

_AvRiL_ demiş ki:
1 kere yanlış oldumu 1 gun beklemelisin ben bu uygulamanın kalktıgını dusunuyordum ama paypalla alcaksan kore saatiyle o gunun bitmiş olması lazım ne yazıkki sansın varsa saat 23:59 dur:D
Verdigni Bilgi İcin Tşk... Ben Tam 00:03 de Almayı Denemişim Hala Bekliyorum 6 7 Saat Var Daha Bide Anlamadıgım Nokta Yani Bu Adamlar Bu Kadar Dandik Site yapmaması Gerek Ben Chara Silk Yükleyemedimki O Halde PaymentLimit Dio Yüklemek İcin Paypal Sİtesine Girince Ne Olduysa Oldu Hata Vardi Benim iexplorer Kapandı Ama Girince Aldı Sanıyolar Heralde Ne Dallama Bu Adamlar Yaws :mrgreen:

paypal da olsa ben güvenemiyorum adamlara göndermez mönderemezler sonra uğraş dur?

Beyler Paypaldan Biraz Önce Silk Aldım Aldıgıma Dair Yani Ödeme Yaptıgıma Dair Mail Geldi Fakat Silk Yok Daha Önce Basar Basmaz Geliyordu Simdi Neden Gelmedi Bi yardım Edin Lütfen Embarassed

ender1 kardes bende az once silk aldım ve aynen senin dedigin gibi ödeme yaptıgıma dair mail aldım ama silk yuklenmedi sanırım sitede olan bir sorun war mecburen bekliycez rahat ol elbette ya silkimiz yada paramızı verecekler extraokk

Yukarı Alt