Server
Flora
Takımı
Galatasaray

Yazarı: Paulo Coelho
“Ruh-eşimi nasıl tanıyacağım?”
Wicca, Brida’ya “Riske girerek” dedi. “Başarısız¬lık, hayal kırıklığı risklerini göze alacaksın, ama aşk arayışından hiç vazgeçmeyeceksin. Arayışına devam ettiğin sürece sonunda zafere ulaşacaksın.”
Brida, güzel bir İrlandalı kızın ve onun bilgiye erişme çabasının öyküsü. Brida, ona korkularının üstesinden gelmeyi öğreten bilge bir erkekle ve dünyanın gizli müziğine ayak uydurarak dans etmeyi öğreten bir kadınla karşılaşır. O iki kişi Brida’da Tanrı vergisi bir yetenek olduğunu görür; ama yeteneğini kendisinin bulabilmesi için genç kızı kendi içine doğru bir keşif yolculuğuna yönlendirirler.
Brida kendi yazgısını ararken, kişisel ilişkileri ile kendini dönüştürme isteği arasında bir denge kurmaya çalışır.
Usta romancıdan çarpıcı bir aşk, tutku, gizem ve esriklik öyküsü.

extraloob demiş ki:
işte taptığım yazar ve uzun süredir bana göre kötü eserlerinden sonra yeni kitabı ile benim kalbime ince dokunuşlar yapacağına benziyor heyecanla yeni kitabını bekliyorum.

Teşekkürler Okan abi ...

Bir gün İnternette boş boş Gezerken Paulo Coelho ismine rasladım biraz araştırma yaptım ve Herkezin okuyup tavsiye ettği " IŞIGIN SAVAŞCI'NIN EL KİTABı" nı buldum okudum ve etkilendim (: Sonra gerisi Geldi

Işıgın sacaşcının el kitabı.
Simyacı
Kazanan yanlızdır.

Ve yarın ilk işim gidip bu Kitabı almak

Yukarı Alt