Yeni Parça..Patron feat Fuat Ergin & Sansar Salvo !

Kıyamet günü bu!!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Noluyo la burda atarli rapciler basmis forumu..

Rapte sago en on taam mi dagilin simdi :P

Takımı
Besiktas
UnDeFeateD demiş ki:
Noluyo la burda atarli rapciler basmis forumu..

Rapte sago en on taam mi dagilin simdi :P
Normun ergen tayfası rape kaç senesini vermiş adam gibi adamı Fuatı 3 kuruşluk adamla karıştırıyorlar buna yazık diyorum..
Norma laf falanda söylemiyorum Normuda çok severim hele çıktık yine yollara şarkısı gibi rapçi dediğin objektif olur sizin gibi dinleyici olacağına olmasın daha iyi..

adam gibi adam dedigin özentinin teki kendini zenci sanıyo

- Resim Silinmiş.

Takımı
Besiktas
whooow demiş ki:

- Resim Silinmiş.
Bak şimdi sana şöyle birşey demek istiyorum az önce no1in güzel bir dissi var dedin o zaman no1i seviyorsun senin o ufak mantığınla no1 asıl kendini zenci sanıyor özenti işte sen niye dinliyon onu ?
Sen portakalda vitaminken o adam rap için bir şeyler yapıyordu Türkiyede gelişmesi için sen kimsin adama laf söylüyorsun eleştirmek başka karalamak başka bana saçma sapan önekler 2-3 bi yerde okuduğun bilgiyle tartışmaya gelceksen hiç gelme hee benim bilgim yeterince iyi ve objektif olucam dersen bu gece uyumam sabaha kadar tartışırız.
ÖNCE SAYGI GÖSTERMEYİ BİLİCEKSİNİZ FANBOYLUĞU BIRAKICAKSINIZ cicioe2

frityus demiş ki:
whooow demiş ki:

- Resim Silinmiş.
Bak şimdi sana şöyle birşey demek istiyorum az önce no1in güzel bir dissi var dedin o zaman no1i seviyorsun senin o ufak mantığınla no1 asıl kendini zenci sanıyor özenti işte sen niye dinliyon onu ?
Sen portakalda vitaminken o adam rap için bir şeyler yapıyordu Türkiyede gelişmesi için sen kimsin adama laf söylüyorsun eleştirmek başka karalamak başka bana saçma sapan önekler 2-3 bi yerde okuduğun bilgiyle tartışmaya gelceksen hiç gelme hee benim bilgim yeterince iyi ve objektif olucam dersen bu gece uyumam sabaha kadar tartışırız.
ÖNCE SAYGI GÖSTERMEYİ BİLİCEKSİNİZ FANBOYLUĞU BIRAKICAKSINIZ cicioe2
ne yani ben burdan laf söyleyince rap gelişmiycekmi

Takımı
Besiktas
Gelişmeyecek sen normu çok sevebilirsin ama sırf o dissleşti diye Fuatı küçümseyemezsin ve ben o kadar şey yazdım verdiğin cevaplarla nasıl biri olduğunu belli ediyosun yazdığım şeylere yazık be

frityus demiş ki:
Gelişmeyecek sen normu çok sevebilirsin ama sırf o dissleşti diye Fuatı küçümseyemezsin ve ben o kadar şey yazdım verdiğin cevaplarla nasıl biri olduğunu belli ediyosun yazdığım şeylere yazık be
ben ondan küçümsemiyorum bak fuat enderi arıyo telefondan ölmüş annesine küfür ediyo yoksa fuatıda dinliyodum

Yukarı Alt