Bu AraLar ŞöyLe Bakıyorum o diyor biz efsaneydik bu diyor diz efsaneydik,DOst Düşman,YerLi Yersiz,TarafLı Tarafsız,Bunu HerKes biLir Pasificin Efsanesi ''ANATOLİAN'' guildidir.Eqer Serwerin esKiLeri ve enLeri varsa bunu biLir.Eğer bu forumda pasificin eskileri varsa desteğinizi bekliyorum arkadaşlar..

En Baba Efsanede Guild Masterimizdır..

ArcadiaS

Bir şey daha Efsane oLmak için Cok güclü bir guild ve union gerekiyor ama sadece bunlarla olunmuyor.Zaten bunLarı biLen biLiyor..

SaygıLarımLa

ps:MobHawKeYe

Şuna Anatoligan Degilde KuVVeT_MyRa Diyelimmi :) Serverin İlk Türk Guildi Olarak Hemde Bende Serverin En Eskilerindenim Şuanki Charım ST0P Gerçekten Zamanında Çok Daha Güzeldi... Tam Destek!!!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mavii demiş ki:
biz noobken anatolian vardı ilk türk guildimi bilmiyorum ama baya eski :curtain:

siz yokken NoWayOut liderliğinde ben vardım Pacific bizim server'dı alemleri kan ağlatmış yakıp yıkmıştık şimdi yeniden yapılanmış EXL Yöneticisi mavii'nin himayesine geçmiştir 8)

UTD yıkılamayak bir güç değil ama görüyorum ki bazı türklerde bunları hassasiyetle desteklemekte ve bunun sebebini de anlamıyorum güç desen türk guildlerinde yeteri kadar var para desen var yardımlaşma desen var daha ne arayıpta bulamıyolar yabancı guild ve unionlarda takılıyorlar ve çoğu da hiç insanlıktan nasibini almamış anlayıştan yoksun kişiler allah sonumuzu hayr etsin yaşasın türk milliyetçiliği
bu yollardan ancak bir bütün olarak geçebiliriz cool2:

Selamlar. Uzun bir aradan sonra oyuna geri döndüm. Açıkçası böyle bir başlık görmek beni çok sevindirdi. Eğer o zamanlar dan ANATOLIAN kadrosunda olan varsa bu konuyu okuyan bana pasific server SelectiveS pm atarak ulaşabilir.

Benim görüşüm pasific ilk açıldığında gelmiş geçmiş en güzel serverlarından biriyidi.Cünkü herkes oyunu biliyordu ve neredeyse herkes profesyoneldi. Tabi avrupa geldikden sonra hiçbirşeyin tadıda kalmadı denilebilir.

ANATOLIAN guildi ilk türk guildi değildir. İlk açılan türk guildleri '' TheOtherS - KuVVeT_MyRa - STRONG - OSMANLILAR - EliteTurks - Vaticans ( tartışmalardan ötürü NoWaYOuT olmustur) - The_PhoeniX . Zaten KuVVeT_Myra kapandıkdan sonra açılmıştır.

ANATOLIAN Guildini içinde yaşayanlar bilir zaten sadece nasıl bir ortam ve ne kadar güçlü olduklarını. Hemen hemen hergün ya guild war veyahutta trade yapardık. En azından bizler için eğlenceli ve bir o kadar da geriye dönük güzel bir anı olarak hep bir yerlerde kalacağına inanıyorum. Zaten o guilde giren herkes eminim halen öyle bir yer arıyordur. Eskilere dönük bir kaç video ekleyeceğim.

[youtube]http://www.youtube.com/v/m_0x8CfKfcY?fs=1&hl=en_US[/youtube]

- Resim Silinmiş.

ImageShack.us

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt