Server
Flora
Takımı
Galatasaray

Ülkemde bugün ilginç şeyler oluyor sizlerin ailenizin de yorumlarını almak istedim bir yoklayın bakalım nedir bunun sebebi ; bana soracak olursanız Askeriyenin kendi isteğiyle aklanma harekatı olacak ki benim için asker her zaman aklanmıştır ne yaparsa yapsın herşeylerine varım derim bu ülke için lakin bu içeri alınmalar benim kalbimi acıttı benim Paşa mı kim nasıl içeriye alır evini arar dikkat ettim asker ev aramasına izin vermiyor ama paşa'lar bırakın askeriyeye girsinler arasınlar diyor umarım kendi güçleri dahilinde bunlara izin veriyorlardır yoksa fena daralırım.

Askeri aleyhinde çıkacak her yazı canımı sıkar yorum yaparken aman diyorum sakın aşırıya kaçmayın.

bu operasyonlara bence asker izin veriyorum diyorum çünki aklanma derdindeler halk üzerinde, yahu buna gerek yok ki zati pırıl pırılsınız ayrıca kim nasıl görürse görsün önemi mi varmış sin:

Bence tamamen akepenin biz askere bunu yapıyorsak,sesinizi kısın,hayatınıza devam edin mesajıdır.

Birazda Genelkurmay Başkanının uysal olmasından kaynaklanıyor. Sn.Kıvrıkoğlu gibi bir Paşa olsaydı bu kadar rahat olamazdı kimse.

Askeri de aradan çıkartıyorlar, kendilerini engelleyebilecek son kurum da yavaş yavaş eriyor.
Hayırlı olsun.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
evet basını taradım neti takip ettim, tv izledim ve şu sonuca vardım, AKP Kapatılır, Erdoğan içeriye atılır ordu olaylara bir dur demek için alttan alıyorsa vardır bir bildikleri 3-5 çapulcu gelip benim askerimi böyle arıyorsa askerin vardır güzel bir cevabı 8)

extraloob demiş ki:
evet basını taradım neti takip ettim, tv izledim ve şu sonuca vardım, AKP Kapatılır, Erdoğan içeriye atılır ordu olaylara bir dur demek için alttan alıyorsa vardır bir bildikleri 3-5 çapulcu gelip benim askerimi böyle arıyorsa askerin vardır güzel bir cevabı 8)
Kapatma davası açılacak.
Dava açıldıktan kısa süre sonrasında erken seçim yapılacak. Bunu Çorum Milletvekili söyledi...
Eğer ki halk hala akıllanmadıysa darbeye hazırlıklı olalım derim.
hadi eyv

EmmaW. demiş ki:
eğer bu yapılanlara TSK adam gibi bir cevap vermesse(darbe olur başka bişey olur vs.) TSK bitmiş demektir..
Tsk cevap verse ne olur ; Ülke cevabını sandıkta vermiş. Dilerim pişman olmayıp uyumaya devam etsinler.

Journalist

Aileden
Genelkurmay başkanımız görevini layıkıyla yerine getiriyor takdir edilecek bir insandır kendisi,TSK askeriyesine ''peygamber ocağı'' diyen milletinin gözünde tamamen aklanmak istiyor :wink1: kendini bilmez gazetenin biri sırf bu konudan vurarak TSK'yı yıpratmak istiyordu ve başarılı olduklarıda söylenebilir soruşturmalar bittiğinde mahkemeler sonuçlandığında cevabını alacaklardır elbet :wink1: :thumbsup:

Ayrıca darbe vs. lafları geçmiş Türkiye o süreci aştı artık birdaha da tekrarlanacağını sanmıyorum bu hayalperestlikten öte birşey değildir artık Arjantin'de dahi raylar yerine oturdu darbe beklenmiyor Türkiye'de mi olacakmış hah... :P

volkan.ka demiş ki:
Askeri de aradan çıkartıyorlar, kendilerini engelleyebilecek son kurum da yavaş yavaş eriyor.
Hayırlı olsun.
+1923 Cx
Ps:Bir ülkedeki askeriye bittimi gerisinden zaten hayır gelmez.kim nereye çekerse oraya gider..Halkın gözünde askeri bitiriyorlar ki çıtayı son doruklara çıkarsınlar.Çok büyük paralar,politikalar dönüyor...Darbe bana göre en ama en son çaredir lakin ülkemi bu hallerde göreceğime 10 darbeye razıyım!

Darbe yapılmaz. Askeriye ultimatom verir , hükümet de ipe ipe bunu görmek zorunda kalır. Ultimatomu görmezse neler olacağını çok iyi bilir. Ayağını yorganına göre uzatmak gerek.

Yaptıkları güzel işlerin yanında ortalığı çok bulandırdılar.Hükümetin sonu bugünlerde pek hayırlı değil. Olmadık yerlere sataşıldı, gereksiz dosyalar tekrar açıldı.Raftan dosyalar indirilip tekrar incelendi.Hiç gereği yok böyle şeylere...
Genelkurmay başkanımız çok tolerans gösteriyor,yumruğunu masaya vurması gerektiğinde vuracaktır.Seçilen hiçbir genelkurmay başkanı TSK'yı ezdirmemiştir, Org. İlker Başbuğ da yakında tavrını gösterir.
TSK ve hükümet el ele verip ülkenin refahını düşünmeli.Kimin ayağını kaydırsam felsefesinden vazgeçilmeli...

Bu ülkenin darbeye değil, ilk önce sağlam bir muhalefete ihtiyacı vardır.
Ülkede güç kavgası var resmen..
İktidar mı, ordu mu....

Tayyeap çok ugrasıyo orduyla bi darbe yapılıcak kendıne gelemeden öldürücekler armudu haberi yoh :mrgreen:

Yukarı Alt