1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Party Türleri ve İpuçları


 1. TorQ

  TorQ rank8

  Kayıt:
  12 Ocak 2009
  Mesajlar:
  1.693
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Satasma Baba Yorgun xD

  TorQ Yeniden Karşınızda
  Bu Konuda Size Party Türleri Ve İpuçlarını anlatacağım

  Öncelikli Olarak P harfine basarak Party Penceresini açıyoruz.
  - Resim Silinmiş.

  Ortadaki Set Butonunu tıklıyoruz.
  - Resim Silinmiş.
  Karşımıza Confirmation window penceresi çıkacak. Burada Party dekilere eşit dağıtmasını istiyorsanız Auto Share yi seçiyorsunuz.Herkes kendine ama %2-%3 olsun istiyorsanız distribution seçeneğenini seçiyoruz. Böylece party ayarını yapmış oluyoruz. Ve Yes butonuyla Aktif ediyoruz. Ve tekrar Party Penceresine dönüyoruz.
  - Resim Silinmiş.
  Şimdi Partyi açmakta sıra. Party penceresinden Party Match seçeneğini seçerek. Karşımıza Party Matching penceresi açılacak.
  Burada Form Party tıklıyoruz. Ve Forming Party seçeneği geliyor.
  - Resim Silinmiş.
  Burada partyi nasıl açtığınızı kontrol edip Confirm butonunu tıklıyoruz. Böylece partyi açmış bulunuyoruz.

  En üste açtığınız party görebilirsiniz. Arkadaşlarınıza party numarasını gönderip. Kendi partynize alabilirsiniz Onların tek yapacağı şey. E tuşuna basarak Party Matching penceresini açmak ve 1-2-3 cü sayfada sizin party nin numarasını bulup seçmek ve Join Party tuşunu tıklamak. Siz kabul edince party dahil olur.

  İPUÇLARI
  Party modları :
  --> (item distribute-exp distribute): Partideki herkes kendi experince'ını ve kendi düşürdüğü itemi alır. Avantajı ise, partideki kişi başına her yaratıktan %2 daha fazla exp alırsınız. En fazla 4 kişilik kurulabilir.
  --> (item distribute-exp share) : Partideki herkes kendi düşürdüğü itemi alır fakat, experience eşit olarak dağıtılır. (trade'e cıkan kervan partileri için idealdir) En fazla 8 kişilik kurulabilir.
  --> (item share-exp distribute) : Herkes kendi exp'ini alır fakat itemler parti üyelerine rasgele dağılır. Hiçbir avantajı yoktur. Katılmayın bu partilere.
  --> (item share-exp share) : Exp ve item otomatik olarak parti üyeleri arasında dağıtılır. Kendi arkadaşlarınızla eğlence arıyorsanız 8 kişilik kurabilirsiniz.
  Extra Experience Kazanmak :
  Respective(each get item, each get exp) partisine katılın. partideki kişi başına, her yaratıktan %2 fazla exp alacaksınız.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017