Mbot ile oyuna giriyorum sorun yok ama party bufflarını herşeyini ayarlıyorum ama resimdeki kırmızı ile çevrilmiş alana skilleri koyamıyorum skilli seçiyorum + ya basıyorum geçmiyor sizce neden olabilir ?

- Resim Silinmiş.

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
buflanacak kısma partyde olan oyuncuyu seçiyorsun
ondan sonra kendi buflarınız kısmına ekleye bilirsin istediğin skill'i

Takımı
Besiktas
Ufak bi görsel hazırladım verdiğim sayılar olay sırasına göre umarım yaparsın

Emeğine sağlık teşekkür ederim ama yine olmadı kendi bufflarnız bölümüne skiller geçmiyor :S

Takımı
Besiktas
St_Anger demiş ki:
Emeğine sağlık teşekkür ederim ama yine olmadı kendi bufflarnız bölümüne skiller geçmiyor :S
Party üyesini ekleyip ekledikten sonra üzerine tıklıyorsun ondan sonra kendibuflarınız kısmına eklemeniz lazım.
Ps:AYYILDIZ_TR adlı çara tıklanmış durumda fark ettiyseniz

Çok teşekkür ederim o sorunu hallettim ama başka bir sorun var :D buff basmıyor bu sefer :(

Takımı
Besiktas
St_Anger demiş ki:
Çok teşekkür ederim o sorunu hallettim ama başka bir sorun var :D buff basmıyor bu sefer :(
Party bufu kullan seçeneklerini işaretledin dimi ?

evet işaretledim. aslında şöyle ben sadece bot ile girdiğim char sadece buff bassın istiyorum her şeyii ayarladım buff basmıyor. botun diyer özelliklerini açmadım bile kendine hp basma atack skilleri ne bileyim kasma bölgesini falan ayarlamadım bunun bi etkisi olabilirmi ?

Takımı
Besiktas
St_Anger demiş ki:
evet işaretledim. aslında şöyle ben sadece bot ile girdiğim char sadece buff bassın istiyorum her şeyii ayarladım buff basmıyor. botun diyer özelliklerini açmadım bile kendine hp basma atack skilleri ne bileyim kasma bölgesini falan ayarlamadım bunun bi etkisi olabilirmi ?
olur tabi bölgeyi ayarlaman lazım

Yukarı Alt