1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Party Açma(Resimli Anlatım)


 1. MoonLife

  MoonLife rank8

  Kayıt:
  10 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  3.824
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  P harfine basarak Party Penceresini açıyoruz

  - Resim Silinmiş.

  Ortadaki Set Butonunu tıklıyoruz.

  - Resim Silinmiş.

  Karşımıza Confirmation window penceresi çıkacak. Burada Party dekilere eşit dağıtmasını istiyorsanız Auto Share yi seçiyorsunuz.herkes kendine ama %2 -%3 olsun istiyorsanız distribution seçeneğenini seçiyoruz. Böylece party ayarını yapmış oluyoruz. Ve Yes butonuyla Aktif ediyoruz. Ve tekrar Party Penceresine dönüyoruz.

  - Resim Silinmiş.

  Şimdi Partyi açmakta sıra. Party penceresinden Party Match seçeneğini seçerek. Karşımıza Party Matching penceresi açılacak.  Burada Form Party tıklıyoruz. Ve Forming Party seçeneği geliyor.

  - Resim Silinmiş.

  Burada partyi nasıl açtığınızı kontrol edip Confirm butonunu tıklıyoruz. Böylece partyi açmış bulunuyoruz.

  - Resim Silinmiş.

  En üste açtığınız party görebilirsiniz. Arkadaşlarınıza party numarasını gönderip. Kendi partynize alabilirsiniz Onların tek yapacağı şey. E tuşuna basarak Party Matching penceresini açmak ve 1-2-3 cü sayfada sizin party nin numarasını bulup seçmek ve Join Party tuşunu tıklamak. Siz kabul edince party dahil olur.

  Partyden çıkan kişilerden 2-2.5% oranında bonus kazanamayacağımız için Party masterı E harfine basıp Form Party tıklayarak Forming Party penceresinden tekrar Party için numara alır ve online başka arkadaşları davet ederiz.


  Party modları :

  --> (item distribute-exp distribute): Partideki herkes kendi experince'ını ve kendi düşürdüğü itemi alır. Avantajı ise, partideki kişi başına her yaratıktan %2 daha fazla exp alırsınız. En fazla 4 kişilik kurulabilir.
  --> (item distribute-exp share) : Partideki herkes kendi düşürdüğü itemi alır fakat, experience eşit olarak dağıtılır. (trade'e cıkan kervan partileri için idealdir) En fazla 8 kişilik kurulabilir.
  --> (item share-exp distribute) : Herkes kendi exp'ini alır fakat itemler parti üyelerine rasgele dağılır. Hiçbir avantajı yoktur. Katılmayın bu partilere.
  --> (item share-exp share) : Exp ve item otomatik olarak parti üyeleri arasında dağıtılır. Kendi arkadaşlarınızla eğlence arıyorsanız 8 kişilik kurabilirsiniz.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
 2. By_Sheytan

  By_Sheytan rank8

  Kayıt:
  5 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  203
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Tşkler Emek vermişsin Ama Bilmeyen varmıki party açmayı :roll: :twisted:
   
 3. CaN_KsK

  CaN_KsK rank8

  Kayıt:
  17 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  4.797
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Mod.
  Şehir:
  Akçay
  Verilmisti ama Genede Saol