Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba uzun aradan sonra yine oyuna döndüm ne kadarda istemesemde ünide can sıkıntısını alıyor . Neyse parti yapıyorum dışarı cıkıp geliyorum ki pt yatmış karakterler bir türlü kalkamıyor ana karakter geliyor yatıyor malesef bless spell'i de öyle sacma yapınca bi etkisi yok . Sizce nasıl ayarlamalıyım kendi kaldırması için oto grup res var ama karakter gider gitmez yatıyor.

Takımı
Besiktas
İlk önce yatınca şehire gitmemesini istiyorsan veya bir süre yerde kalsın diyorsan mbot için söylüyorum koruma kısmında ölünce şehire dön seçeneği var ya onu kaldıracaksın yada süresini saniye bazında ayarlayacaksın party'de bulunan bütün karakterlerin üstüne cleric rod koyarak parti ayarlarından ayarlayarak yatan kişiyi diğer çarlarınla kaldırabilirsin ek bir seçenek olarak warrior karakterinle çabuk yatan çarlara protect atarak onlara değilde warriora dalmasını sağlayabilirsin warrior ilede oto lure ayarlayarak ufak bir çevrede döngüyü sağlayabilirsin wiz çarlar çok rahat temizleyecektir.Birde elinde var ise ch force bir çar ile alan açabilir general mobların partideki diğer üyelere dalmasını engelleye bilirsin ve azda recovery görevi görür.
Dipnot warrior çara cleric taktırma bufflar silinirse party göçer :mrgreen:

Dediğin gibi olur bende sbot var. Bir de diğer karakterler gitmiyor sadece 115 lv olan bu karakter gidiyor ama wizard olduğu için dönüşte yatıyor sanırım cleric karakteri gönderip ona grup res attırmak en mantıklısı . Bu sorunu çözmem gerekiyor çünkü bi geliyorum karakterler 6 saat yerde boşa kayıp.

Parti de durum şöyle

- By_DaDaS_ - Wizard / Attacker - İnt

- By_GanDaLF_ - Wizard / Attacker - İnt

- X_LouiS_X - Wizard / Attacker - İnt

- Tr_Uur - Warlock / Attacker - İnt

- LizaJovich - Bard / Buffer - Attacker - İnt

- _Mrs_DaDaS -Warrior / Buffer - Str

-DeadlyKniqht - Cleric / Buffer - Str

-EsDaDaS - Dagger / Attacker - Str

6 Attacker var.

Takımı
Besiktas
Dediğim ayarların benzeri sbotta vardı kullanmadığım için tam bilmiyorum sbotu.Ayrıca 6 attacker çok fazla ve tek warrior var o ptden dagger çarı çıkar yediği damage ile ptyi zor duruma düşürebilir.Önerim 2 bard 3 wiz 1 cleric 1 warrior en son ise yine bir cleric veya warlock olabilir.Onu çarların durumuna göre ayarlamak lazım bu zamana kadar pt'de warlock kullanmadım büyük bir yararıda yok yani orası sana kalmış

Dagger da warrior buff yok sadece str var warlock debuff attığı için damageleri arttırıyor benim bildiğim warlock oldumu pt de iyi olurdu. :d

Takımı
Besiktas
warlock kötü olur demedim ama aman amanda bir katkısı yok dedim eğer parti yatıyorsa bi yerden bişeyleri kısıtlaman lazım :D

O parti yatmaya mahkum. Warlock yerine bard koysan dance ile kazanacağın atak warlockun debuf ile kazandıracağı atağı ikiye katlar ve daha sağlam defans kazandırır.

Dagger ise ya wiz olmalı ya da warrior.

Bard dansı tek başına açabiliyor vuran moblarda pisikal vuruyo şuan parti süper kasmakta bu bölgede sürekli mob + lure 115 lv saatte 55 kasıyo eğer pt yatarsa cleric gidip geliyor kaldırıyor ve devam.

Uzun süredir isro ile ilgilenmedim. Parti daha sağlam olsun istiyorsaniz warlock veya daggeri warrior ile değiştirin, daggeri değiştirmeniz çok daha iyi olur.

Takımı
Galatasaray
en son isro oynadığımda 90 cap falandı ama dagger yerine aoe dmg yapan (wizz) olmuyor muydu? Bir de 2 warrior

Yukarı Alt