1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Parsanda FTP Transfer Yazılımı 9.0.2.8


 1. Arcadia

  Arcadia olduser

  Kayıt:
  8 Eylül 2009
  Mesajlar:
  5.662
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Parsanda Ftp Transfer Yazılımı birçok firma ve işletmenin yedek alma ihtiyaçlarına karşı ürettiği, ftp sunucunuz üzerine değerli bilgilerinizi yedeklemeye yarayan bir sistemdir.

  Yazılıma ftp adresi, ftp kullanıcı adı, ftp şifresi, bilgisayardan upload edilecek belgelerin bulunduğu dosya yolu gibi bilgiler girilip her gün belirttiğiniz saat ve dakikada yedeklerinizi ftp'ye upload etmektedir,yada peridodik olarak 5 dakikada bir 10 dakikada bir gibi suresini ayarlayabileceginz degerler arasında tarnsfer işlemini yapabilirsiniz, hatta yazılıma girdiğiniz eposta ve SMTP adresiniz sayesinde her transferde yazılım tarafından otomatik olarak sizetarsfer raporu E-Posta yoluyla göndermektedir.

  Biz bu yazılımı kendi ihtiyaçlarımız için yazdık ve sizlerle küçük bir bedel karşılıpında paylaşıyoruz.

  Yazılımın bir kaç özelliği:
  - Parsanda Ftp Transfer Yazılımını upload için gerekli ayarlarını yaptıktan sonra gizli mod özelliği sayesinde geri planda çalıştırarak kullanıcıyı rahatsız etmeden ve haber vermeden gerekli bilgileri transfer edebilirsiniz. (Habersiz Olarak Msn Yazışmalarını Kaydetmek Gibi Kötü Amaçla Kullanım, Programın Lisans Sahibine Aittir.)
  - Upload klasöründeki belgeleri isimlerinden ayırt edip, ftp ye farklı isimle kaydetmek. Örneğin yedek.txt adli belgeyi ye İle başlayanları CariHesapYedekleri.txt olarak kaydedebilirsiniz.
  - Yazılma girdiğiniz her bilgi ftp adres, şifre, kullanıcı adi, belge adı yakalama gibi özel ayarlarınızda dahil hepsi kaydedilmekte ve ayarlarınız her açılışta bıraktığınız gibi kalmaktadır.
  - Yazılım transfer işlemini başarıyla tamamlayınca verdiğiniz eposta ve SMTP adresiniz üzerinden size bilgilendirici raporlar gönderir.
  - Parsanda Ftp Transfer Yazılımını sadece ftp'de değil yerel ağınızda ve yerel sürücüleriniz arasında da kullanabilirsiniz.
  - Örneğin: C:\ Sürücüsünden D:\ sürücüsüne
  - Örneğin: Ağınızdaki Ali Bilgisayarından Veli Bilgisayarına.
  - -Parsanda Ftp Transfer Yazılımına isterseniz 5 dakikada bir gibi 10 dakikada bir gibi periyodik transfer zamanları belirleyebilir, isterseniz de her gün saat 15:00 , 13:00 gibi transfer zaman dilimleri ayarlayabilirsiniz.

  Buradan...