Arkadaşlar Parry Rationun Ne demek oldugunu bilmiyodum Buldum ama doğrumu Bilmiyorum Sizlerle Paylamşmak İstedim PARRY RATİO=Parry Ration Savunma Yetenegi Oluyor Yani Shieldcı İsen Parry ve Block Ne Kadar Yuksekse O Kadar Az Damage Yersin Ve Cok Block Koyarsın...

e bunu biliyoduk zaten ama bosver kafanı yormussun hersey için saol

bende sadece defans olduğunu biliyorum ama nasıl bir defans orda bisi bilmiyorum biri açarsa sevinirim Razz

Ben bu konuya kafayı takmıştım ve bildigim şu; Blade gibi ve bazı eu char tekniklerinde yatırma skili yediğin zaman yatmama şansını yükseltiyor

Aldığın hasarın azalmasını sağlar. Hesaplamalarda mag. ve phy defanslarla birlikte hesaplanıp damagenin azalmasını sağlıyor diye biliyorum.

türkçe meali savuşturma oranı pr ne kadar yüksek olursa gelen darbelerden o kadar az hasar alırsınız misal: adam size kılıcı sallıyor ve siz 1 adım geri çekilerek kılıçtan kaçıyorsunuz kılıç boğazınızı keseceğine gömleğin düğmelerini kopartıyor gibi :mrgreen:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Aldığın hasarları orda yazar değer kadar düşürüyor olamsı lazım Confused

1 adım geri çekilerek kılıçtan kaçıyorsunuz kılıç boğazınızı keseceğine gömleğin düğmelerini kopartıyor gibi :mrgreen:[/quote]

vallahamı :mrgreen: kopartıyomu

benim bildiğim kadarıyla bir örnekle açıklayayım diyelimki karşıdaki rakibin phy attackı 1842~2225 olsun
sizin parry rationuz ne kadar yüksekse rakibinizin vuruşları düşük olana yani 1842 ye yakın attackı kullanarak damageler vermesini sağlıyo tabi karşınızdaki rakibin hit ratiosu sizin parry rationuzdan yüksekse bu seferde aradaki fark ne kadar yüksekse o derece yüksek vuruşlar yapabiliyor.
yani parry rationuz ne kadar yüksek olursa o derece az damage alıyosunuz... hit rationuz da ne kadar yüksekse ona oranla yüksek vuruşlar yapabiliyosunuz..

Ben dahil herkes pek bişey anlamıyor oyundan.Yabancıların serverlarda kral olmasına kızmamak lazım.

bir tahmin yürütüyim:

mesela skilli daha tamamlamadan damage atabiliyoruz kimi zaman.glavieyi kaldırınca yaratık ölüyor.ama pvplerde rakip tam en can alıcı skillinizi yapıcagınız anda ghost walk shadowla deryaları aşıyor.ama ezuq birine karşı daha skill bitmeden damageı veriyosunuz.belki bnm gördüklerim lagtır.

bu bir tahmin sonraki arkadaşlar ''olurmu nan sallama'' gibi tabirlerde bulunup tartışma çıkarmasalar memnun olurum Rolling Eyes

Yukarı Alt