Arkadaşlar telefona parlak ekran koruyucu jelatin taktım ama hiç kaymıyor elim resmen üstüne yapışıyor,ilerlemiyor.Anca azıcık kirli,yağlı olması lazım ekranın ama onda da parmak izi çıkıyor.Mat ile değiştireyim diyorum ama bazıları görüntü kalitesini çok düşürüyor diyorlar.O kadar fazla bir düşürme var mı?Siz hangisini tavsiye ediyorsunuz?

Takımı
Galatasaray
Malesef hiçbiri. Mat dokunuş açısından güzel, parmak izin bırakmıyor ama görüntüyü gerçekten rezil ediyor. Parlak ise dediğin gibi. En iyisi hiç takmamak.
Ben 2 sene iphone 3 kullandım jelatinsiz, ekranında tek çizik olmadı. Nasıl çiziliyor ki anlamıyorum, telefonu ekranın üstüne koymayın, telefon koyduğunuz cebe başka hiçbir şey koymayın, sıkıntı yok :P

Cizilmeye karsi dayanıklı camsa eğer birazcık dikkatli kullanirsan gerek kalmaz koruyucuya subattan beri daha bir tane bile çizik yok ekranımda :)

bende 4s var ekimde ispanyadan almıştım.Aldığıktan 1 hafta sonra mat jelatin taktım ve görüntünün içine etti.Resmen vga ekran ekran oldu.3310 kalitesi jelatinsiz haline göre müthiş fark vardı.Parmak izi vs yoktu tabi.Sonra parlak taktırdım görüntü jelatinsiz kadar iyi olmasada ona yakın netlikteydi parmak izi oluyor ama beni rahatsız etmiyordu silince geçiyor.Çizilmelere gelince parlakla matın bi farkı olduğunu sanmıyorum.Ama hiçbirşey yoksa emin ol çizilir.Gözün gibi baksan bile ufak çizikler olur ekranda masaya koyunca bile oluyor zaten.Ama jelatin olunca sadece jelatine oluyor olan.

Bende de parlak var da şu an elim kaymıyor telefonda.Herhangi bir çözüm yok mu kayganlaşması için?

Mirage demiş ki:
Bende de parlak var da şu an elim kaymıyor telefonda.Herhangi bir çözüm yok mu kayganlaşması için?
bende mat varken kaymıyordu ama jelatin dandikti daha iyi bir jelatin al bence.

Takımı
Seçiniz...
Ben iphone 4 kullanıcısıyım 5 ocakta 1 yıl olacak bozuklarla birlikte hep cebimde arkası çok çizildi ama ekranda birşey yok.Arkadaşım geçen gün pasosuyla birlikte koymuş ekran boydan boya çizilmiş.Daha sonra yaptırıp film çektirdi hem parmak izi hemde çiziği engelliyo fiyatıda 60 lira civarı bişey tüm ttelefonculara sorabilirsin yapiyorlar genelde

Takımı
Galatasaray
Ayy ayfonlulara yazık ya gorilla glassın değerini şimdi anladım :D

Yukarı Alt