arkadaşlarsabahları ablam işe giderkeneparfüm sıkıyor bende kokusundan nefret ederm uyuyamıyorum.. bugün kalkıp şişeyi döktüm yarısını suyla dolduruyum dedim çok bulanık bi renk oldu şimdi hepsini dökdüm tamamını suyla doldurdum ama çok beyaz bi renk oldu hafiften maviydi çok hafiften o rengi nasıl tutturabilirim acaba

Okadar sıkma diyorum boğuyon beni burda diyom dinlemedi napım

oo denicem eyw benimde aklıma bi kaç damla mürekkeep geldi ama cam silde kokuda var tabi :)

kardeşm denedim camsil su karışımı yaptım görüntü tam oturdu bide önereblcen bi koku varmı hafiften güzel koksa oda spreyi felan sıkammmı içine?

ozan160 demiş ki:
kardeşm denedim camsil su karışımı yaptım görüntü tam oturdu bide önereblcen bi koku varmı hafiften güzel koksa oda spreyi felan sıkammmı içine?
içine yumoş koy güzel kokar :lol:

oda spreyi sıktım üstüne köpük yapıo arko traş kolanyamda kattm bende azcık :)

birazda nivea koltuk altndan 10 numara oldu bundan daha güsel bi parfümbulamaz harbi deneyin güzel kokuyo bide papagan soguk algınlıgı ilacı felaket bişe çıktı ortaya :)

Birazda rakı yada votka katsam alkol açısndan ?

Cladren

Tanınıyorum
Normalde parfümü boyuna falan sıkmayın diyorlar damarlar yüzünden umarım ablanın başına bir şey gelmez makara:

Cladren demiş ki:
Normalde parfümü boyuna falan sıkmayın diyorlar damarlar yüzünden umarım ablanın başına bir şey gelmez makara:
kardeşm bitkisel yağlardnda kattm sarımsak yağı felan yararı olur diye düşünüyorum .)

Yukarı Alt