Parayı nereye yatırıyoruz?
FANATİK'in başlattığı, “Herkes 1 Euro versin, Robinho Beşiktaş'a gelsin” kampanyası büyük ilgi gördü... Binlerce Siyah-Beyazlı taraftar Brezilyalı futbolcu için elini cebine atmaya hazır, kulübün telefonları kilitlendi.

Quaresma transferiyle çılgına dönen ve büyük sevinç yaşayan Beşiktaş taraftarı bir başka flaş transfer için elini taşın altına sokuyor, bir ilke imza atıp sorumluluk alıyor... FANATİK’in başlattığı, “Herkes 1 Euro versin, Robinho Beşiktaş’a gelsin” kampanyasına olağanüstü bir ilgi gösteren Siyah-Beyazlılar, Brezilyalı’nın transferi için geri sayıma geçti. Fanatik.com.tr’deki ankete katılım 50 bini aşarken, kampanya dolayısıyla Beşiktaş Kulübü’nün hatları da kilitlendi. Taraftarlar, somut adım için kulübün bir hesap numarası açtırmasını bekliyor. Bu gelişmelerden son derece memnun olan yönetim de doğruladığı Sambacı transferinin de mutlu sonla bitmesi için adı Beşiktaş’la anılan zenginlerin kapısını da çalacak ya da Delgado’da olduğu gibi bir sponsorla maddi yükü hafifletmeye çalışacak. Yönetim teknik direktör Schuster’den de eski öğrencisinin Beşiktaş’a transferiyle ilgili olarak yardım talep edecek.

Taraftara teşekkür

Bu arada Beşiktaş Kulübü, Quaresma’nın imza törenine gösterilen ilgiden ötürü Siyah-Beyazlı taraftarlara teşekkür etti. Kulübün resmi sitesinden yayınlanan mesajda büyük ilginin yanı sıra ayrıca çalışma koşullarına duyulan titizlikten de övgüyle bahsedildi.
Fanatik.com.tr'deki, “Beşiktaş taraftarının Robinho transferi için başlatmaya hazırlandığı kampanyaya katılmayı düşünüyor musunuz?” sorulu anketine katılım rekor düzeye ulaştı. Öğle saatlerinde rakam 50 binleri buldu. Siyah-Beyazlı taraftarlar Quaresma’dan sonra Robinho gibi önemli bir dünya starını daha İnönü’de görmek için sabırsızlanıyor.​

Fanatik ^^

Yukarı Alt