Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Herkese Sa.
Öncelikle moderatörlerin ilgilenmediğini söylemek zorundayım!
FlapJack09 nick'i ile sitenizde bulunan şahıs Taurus serverinde sattığı 115 lvl wiz charını almak için yatırdığım paramı alıp karakteri vermemiştir. Birde utanması yok, sayfasında charın satışı halen devam etmektedir diyor.
Ellerimde makbuz var. Siteye 3. defa konuyu açıyorum. Modlardan silmemesini istiyorum. Polisle konuştum işi büyütücem. İskenderundaki ahbabım avukat yahya abim yardımcı olucağını söyledi.
Ben biraz bekliyorum, site aracılığıyla yapılan hırsızlığın cezalarının bildirilmesini ve paramı geri almak istiyorum!!!

Takımı
Besiktas
Dava işlemlerini açın resmi olarak bir işlem gerçekleştiğinde site yöneticileri kullanıcı hakkında bilgileri gerekli kuruma gönderecektir.

Çalan kişiyle iletişime geçilmesini istiyorum, hala sitenizde satışa devam ediyor!

Takımı
Besiktas
Lemonade demiş ki:
Paranı geri bizden mi bekliyorsun.Yani ne demek istiyorsun anlamadım
bu kullanıcıya kaç kez cevap verildi ama anlamakta sıkıntısı var galiba gelip bu adam dolandırdı diyor ve o söze güvenerek site içinde işlem yapmamızı istiyor nasıl bir mantık anlamıyorum :think:

Sitenizde satış yapılmasına izin veriliyorsa, garantinizde olması lazım. Bu işlemleri sizin halletmeniz lazım

Duygusuzz demiş ki:
Lemonade demiş ki:
Paranı geri bizden mi bekliyorsun.Yani ne demek istiyorsun anlamadım
bu kullanıcıya kaç kez cevap verildi ama anlamakta sıkıntısı var galiba gelip bu adam dolandırdı diyor ve o söze güvenerek site içinde işlem yapmamızı istiyor nasıl bir mantık anlamıyorum :think:
O söze güvenerek değil, hepinize attığım mesajlarda içinde makbuzlarımın resimlerini koydum.

Takımı
Besiktas
atakan00 demiş ki:
Sitenizde satış yapılmasına izin veriliyorsa, garantinizde olması lazım. Bu işlemleri sizin halletmeniz lazım
Sitede sadece tanıtım yapılması için açılan bir bölüm mevcut ve üyeler ordan satmak istedikleri karakterlerini satışa sunuyor.
Bu satış sırasında extraloob hiç bir şekilde girmemektedir tamamen alıcı ve satıcı arasındadır.

Dostum böyle saçma bir mantık olamaz, her satış yapan adamın kimlik bilgilerini alamayız değil mi?
Satışların büyük çoğunluğu sağlıklı gerçekşiyorsa burada sorun sizdedir.Gerekli tedbiri sağlayamamışsınızdır.

Kardeşim reklam vermek istemiyorum ama, Ürün satış sitelerinde böyle bir şey meydana gelse, garantiyi onlar üstlenir örneğin gittigidiyor gibi satış siteleri onlarda sizin gibi "tamamen alıcı ve satıcı arasındadır." diyor fakat bir sorun oluştuğu zaman gerekli desteği sağlıyorlar.

Bu neden büyüttün hala anlıyamadım. Sitenin görevi sadece ve sadece karakter satışında tanıtım yapmak. Zaten konunun altındada yazıyor. Eğer bu satışta bir sorun olursa bu tamamen alıcı ve satıcı arasındadır.

atakan00 demiş ki:
Kardeşim reklam vermek istemiyorum ama, Ürün satış sitelerinde böyle bir şey meydana gelse, garantiyi onlar üstlenir örneğin gittigidiyor gibi satış siteleri onlarda sizin gibi "tamamen alıcı ve satıcı arasındadır." diyor fakat bir sorun oluştuğu zaman gerekli desteği sağlıyorlar.
Biz destek falan sağlamıyoruz kibarlığımı kaybetmek üzereyim.Gerekli cevabı verdim gayet net, anlamıyorsan bir kaç kere daha okuyabilirsin.Ahbabında avukatsa elinden ne geliyorsa yapabilir.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt