evet arkadaslar persembe gunu saat 5 den beri softmode paralı calıstıramıorum sizlerden calıstıranınız varmı ???
ayrıca 0x33 ün sitesine de girilmior serverları patladı mı nolduysa :mrgreen:

aeq

rank8
selcuksoss demiş ki:
evet arkadaslar persembe gunu saat 5 den beri softmode paralı calıstıramıorum sizlerden calıstıranınız varmı ???
ayrıca 0x33 ün sitesine de girilmior serverları patladı mı nolduysa :mrgreen:
sanırım senden ve benden başka kimse sm kullanmıyor. Ayrıca benim hala çalışmıo.

aeq

rank8
bnmde bugün bitiyordu üyelik :lol: site açılsa en azından ne olup bittiğini anlarız ama o da yok :S

sizin bari bugun yarin bitiyor ben ayin 30una kadar birden aldım 3haftalık ne olur ne olmaz kapatirlar falan diye paid kısmını ^^
ama evet ne 0x33 sitesi nede sm acilmiyor no response server hatasi veriyor dimi?

bence yakında acarlar teknik calısma yapıyorlar sanırım detective

bendede ne gusel 4 car vardı biriyle satıs yapıodum digerleriylede hem para hem item hem tablet hemde 4 lü party mi kuruodum şimdi işin gucun yoksa party party gez dur :mrgreen:

arkadasler heralde site coktu bir sure gelmez bence hepimize gecmiş ola paralıya devam

ewt yaw bende daha yeni yaptırdım bizim paralar uctu gibi neyse mısıra dvm popcorn extrabeer =)))) serverarda sorun var herhalde no response server club

ben indirdim hepsini orda yazan yazilari okuyun gayet guzel anlatmislar tabi ingilizce bilmeniz lazim suan sorunsuz tıkır tıkır kasior

Yukarı Alt