arkadaslar yabancı forumlardan birinde buldum siteyi paralı sm satısı yapıyorlarmıs ama bunarın verdigi ne tam anlıyamadım 0x33 teki softmodu kendileri cracklıyıp satıyolar herhalde bunlarla bakın adamlar 0x33 u kırmıs onların ustunden kendileri de ticaret yapıyolar işte sitenin linki sm alımı hala acık bu sitede almak istiyenler siteyi girip iyice bi arastırın

http://www.xidos.co.uk/index.php

kusura bakma arkadaşım görmedim senin konuyu açtığını gerçi incelemedimde affedin artık

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
satın alıp deneyen varmı güvenilirliği ne derece, ayrıca alınan sm dağıtılabiliyormu.

fevzi aldı biraz once calısıyor dedigine gore extra ama buda dagıtılamıyor crackliyen cocuk 0x33 un sistemini kendi uzerine cevirmeyi basarmıs site 0x33 ile aynı zaten bende yarın alırım buyuk ihtimal guncellemeden sonra cocuk tekrar crack ı yapabilirse iişi özmüs derim o zaman guvenilir olucak benim icin simdilik yaptıgı crack calısıyor siteye uye olanlardan daha kotu bir msj gelmedi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
enteresan o vakit bunu herkes kırar bence farklı bir durum söz konusu Rolling Eyes

Arkadaşım sol üstte User cp ye tıklayıp en alt solda Paid Subscriptions bölümünden paypal ödemesi yapabilirsin. Ancak bence yarınki patch i bekleyip öyle almak lazım :mrgreen: eğer çalışırsa biralar benden extrabeer (acıkanada mısır hmm popcorn )

iyi oldu ama bunu yapan birinin cıkması en azından 0x33 basa cıkamazsa fiyatlarda indirim yapmaya gidebilir yada tekrardan ucretsiz olarak sm dagıta bilir bu işi cozen bir kac kisi daha olsa bot yeniden beles olur gibime geliyo

bence site falan aynı x33 ün burasıda orda satamadıkları için yada satış az olduğu için biraz daha ucuza koyup bu siteden yapacaklar satışı bu kadar benzelik olmaz bence herşey aynı

Biraz güven sağlandıktan sonra kullanmanızı tavsiye ediyorum. Biraz vakit geçsin. 1-2 hafta kullanmayın derim ben.

Üyelik aldım,online chatting vs var...Takibe aldım siteyi detective kahvekeyfi

aynen katılıyorum. ama x33 ün diğeri sitesi olma ihtimalide var. satamadıar bu sitede dahaucuza koyup satıyor olabilirler .

ben buna katılmıyorum...satamamasalar üyelik kayıtlarını açar yeni üyeler kazanır onlara satarlar....adamlar üyeliği açsa ben bile girip alacağım..benim gibi kimbilir kaç bin insan bekliyor...ben zannetmiyorum satamayıp burda sattıklarını...

Yukarı Alt