En önemli kural naparsanız yapın ama dilenmeyin kazanacağımız bir kaç k kaybettiğiniz prestijin yerini asla alamaz.

1- Para kasmanın en iyi yolu maymun veya sincaptır inanın çok ama çok faydasını görürsünüz. İmkanları zorlayın ve maymun veya sincap almaya çalışın. [neden maymun ve sincap derseniz bilmiyorum.onlar daha hızlı diye duydum :mrgreen: ]

2- Maymun veya sincabınız yoksa kestiğiniz yaratıklarırın başından içinden ne çıktığına emin olmadan ayrılmayın ve çıkanları mutlaka toplayın.

3- Tenha yerlerde görev ypmaya çalışın. böylece çıkan item veya altınınızı kaptırmamış olursunuz.

4- Göreve ayırdınız kadar mesleklere vakit ayırınız, ve sabitleşmiş konulardan olan meslek taktiklerini mutlaka okuyunuz.

5- Düşen bi itemin değerini bilmiyorsanız asla tezgaha koymayınız önce piyasasını araştırınız (mesela forumdaki al/sat bölümünde sorabilirsiniz).

6- Boş vakit buldukca tezgahları gezin piyasasını bildiniz ve ucuz gördüğünüz malları (acil para ihtiyacıncandan satanlar olabilir) mutlaka alın ve gerçek piyasından satın. Alım-Satım işi ii para kazandırır.

7- Hp ve Mp pota para yetiştiremiyorum diyenler otomatik pot yüzdenizi ii ayarların yüksek yüzdeli otomatik pot size çok para kaybettirir.
Ve mesela bi görev yapıyorsunuz bi yaratıkdan onlarca keseceksiniz önce ayarlarınızı yapın mesela komboyla daldınız düşmedi arkasından başka bi hareket yapnız ve az bi canı kaldı üçüncü harekete gerek yok bırakın charınız kendi vuruşla son darbeyi yapsın. şimdi "hadi canım bunun ne alakası var para kazanmayla" der gibi oluyosunuz ama uzun vadede çok faydasını görürsünüz.

8- İşinize yaramayan itemleri "vaktim yok" diyerekden npc'ye satmayın mutlaka tezgah açın. Eğer internet cafelerde oynuyor veya gerçekden vaktiniz yoksa npc'nin verdiği fiyattn 5-10 k üzerine kısa süreli tezgahlar açın çatır çatır satarsınız npc'ye vermekdende daha iidir.

9- Tezgahdan bi item alırken mutlaka pazarlık yapın Türkse sohbet edin yabancıysa dilini bilmenize gerek yok pazarlığın dili evrensel.

10- Kasaya her gittiğinizde küçükde olsa bi miktar para bırakın ve kasadaki paranızı hep yok sayın çünkü para adamı dürter. yani üzerinizde yüksek paralarla gezmeyin böylece tezgah oyunlarına gelmezsiniz dilencilerede kanmazsınız çünkü üzerinizde para yoktur.

11- Çıkan okları (eğer okcu deilseniz saklayın) bulundunuz köyden uzak yerlerdeki görevlere giderken fazladan pot ve sakladığınız oklarla gidip kısa süreli tezgahlar açıp ufak karlarla satın ii para kazandırır.
[Görevi bırakıp pot ve ok için köye dönmek istemeyenler kapışacaktır malları.]

12- Lag olduğu durumlarda köpeğinizi (eğer varsa) çıkartmayın her ölümü 50k.[Kendimden Biliyorum :mrgreen: ]

Arkadaşlar Bildiklerim Bunlar.Umarım Beğenirsiniz

Alıntı Deildir.

Tamamen kendi emeğimle hazırlanmıştır. [11. madde ile 8. maddeyi arkadaşım söylemişti]

SleepWalkeR

Tanınıyorum
alıntı deildir yazmışn kaç kere gördüm ben bunu. ama yinede saol.

birde kasarken z ye basılı tutun. ne çıktığını görürsünüz. ben kaç kere elixir düşürüpte almayan gördüm. z ye bassanız ne olduğunu görürsünüz coin olmadığını anlarsnız..

bak bende ekliim en iyi yöntemim bi günde ezik charla 250k kastım simdi bi char açıors lord yarkana gidiors burda tabi pot ok ve special returnları alarak bunları burda istersen 50k farkla sat alıolar bide kesinlikle cape turuncu male female 2 tane alın kesin satılıo uniqe yerlerinde bi deneyin kolay ve ii para

Yukarı Alt