Dampyre

Buralıyım
Kayıt
9 Nisan 2007
Mesajlar
3.218
Beğeniler
0
Şehir
Neptune..!
Idea Idea Para Kazanma Yöntemleri Idea Idea

İlk yöntem tavernalarda çalışma.

Şehirlerde Tavern denen yerler vardır.Tavernaya girdiğinizde tavernadaki barmenle konuşup Work'e tıklarsanız çalışabilirsiniz.Bu yöntemle zengin olabileceğinizi zannetmiyorum ama sıkıştığınız durumlarda kullanabilirsiniz ve uzun zaman alır.

2. Korsanlık Yapma yada Korsanları öldürme ile ganimetleri toplama
Bu şekilde öldürdüğünüz korsandan yada düşman gemisinden çıkan ganimetler toplayabilirsiniz.Çıkan şeyleri satabilirsiniz.

Taktik/Öneri: Eğer düşmanı öldürdüğünüzde hızınızı düşürüp ganimetlerin üstüne giderseniz dönüşleriniz daha keskin olduğu için daha rahat toplayabilirsiniz.

3.Klasik yöntem görev yapma
Görev yapmak size hem rep hem para hemde eşya sağlar.Özellikle merhant görevlerini yaparak zengin olabilirsiniz.Gerekli olan sadece bir tüccar gemisidir(bazı görevler dışında tüccar gemisi olmadanda yapabilirsiniz ama kolaylık açısından dedim) ve görevleri yapıp ticaret skillerinizide arttırabilirsiniz.

4.Kaşiflik ve Keşifler
Bu yöntemde rep ve para sağlar ama aynı zamanda zahmetidir.Yeni birşeyler gördüğünüzde eğer ona ait bir belgeniz varsa onu gerekli NPC'de onaylatabilirsiniz.Gemiyle yolda giderken karşılaştığınız parıltılarda durun ve Discover'a basıp mürettebatınızı arama için yollayın.Deniz kabuklarınıda onaylatabilirsiniz
 
Yukarı Alt